Mr.47

• 13.10.2016  15:27
    Most (TV seriál) (2011)

1. série - 2* 2. série - 2*

• 28.2.2017  11:53
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

1. série - 2* 2. série - 2*

• 9.5.2010  15:29
    Mstitel (2009)

Když jsem k Mstitelovi usedal, tak jsem si říkal, že určitě půjde o snímek, kterému udělím nekompromisní odpad, jelikož mi z něj zase bude špatně. Tak u toho asi 20 min. nevzrušeně sedím a hypnotizuju ukazatel času. Z klimbání mě vytrhl souboj na odpočívadle u kterého jsem nevěřícně valil bulvy a říkal jsem si: No, do prdele! Vážně je ten věčně spocenej vorvaň v záběru celej nebo mám tak zaliskaný brejle?" Po důkladném vyčištění brýlí jsem zjistil, že Seagal se do záběru skutečně vešel a dokonce se snaží něco málo předvést za což si vysloužil 1*. Druhou hvězdičku dávám za pěkně zpracované přestřelky. Jediná věc, která mi celou dobu vrtala hlavou byl důvod proč Amíci tak často obsazují do záporných rolí.právě Asiaty.

• 29.4.2017  01:37
    Městečko Pines (TV seriál) (2015)

1. série - 1* 2. série - 2*

• 8.3.2010  02:56
    Nana (2005)

No, tak tohleto byla bomba! Aoi Miyazaki mě svou rotomilostí naprosto odrovnala :-) Další velkým kladem je hudba. Jsem velmi rád, že české titulky obsahovaly i texty písní prototože kdyby tam nebyly, tak bych nemohl při koncertní pasáži tak krásně vyměknout. Velmi krásná byla i scéna ve vaně s lístky růží. Celkově na mě tento snímek působil velmi příjemně a musím konstatovat, že mi japonská kinematografie poslední dobou servíruje kvalitnější kousky než kinematografie jihokorejská. Nana si ode mě naprosto zaslouženě odnaší plný počet.

• 8.4.2010  03:33
    Nana 2 (2006)

Před shlédnutím druhého dílu Nany jsrm měl strach z toho, zda dokáže udržet krok s dílem prvním a taky z toho, jak mi sedne výměna Aoi Miyazaki za Yui Ichikawa v roli Hachiko, protože jsem z ní v prvním díle opravdu nemohl. Mé obavy byly po chvíli rozbity na padrť protože Yui mi seděla ještě víc. Při scéně, kdy má na sobě krásné kimono jsem na ni šišlal a v duchu jsem si říkal: "Vole, seš ty vůbec normální"? Hudební podkres je krásně jemný přesně tak, jak to mám rád a pěvecké vsuvky byly také kvalitní. Bohužel v titulcích chyběly texty písní, což mi celkem vadilo. Dějová linie mi přišla kvalitnější než v prvním díle a osobně jsem čekal, že se do toho přimíchá ještě druhý kytarista Shin, který mě svou vizáží, která by se dala nazvat "Cirkusy a lunaparky" opravdu dostal, a tím pádem by mohl vzniknout milostný čtyřúhelník a to by bylo teprve rodeo. Nakonec jsem hledal něco, co by mě nadzvedlo z křesla a já mohl dát zase plný počet.. Nic jsem neobjevil tudíž dávám krásné 4*.

• 5.3.2010  00:21

Který hovado libující si v utrpení diváka přišlo s nápadem roztáhnout prachobyčejnou kriminálku do absolutně neúnosných 127 minut?! Něco tak neskutečně utahanýho jsem dlouho nevidě.Kdyby to aspoň bylo proložený svižnějšíma pasážema, tak by se to ještě vydržet dalo, ale takhle fakt ne! 1* ode mě tahle rozblemcanina dostává za to,.že má konec.

• 15.7.2017  20:22

Hodnocení platí pro verzi v délce 94 min.

• 27.5.2018  15:49

Hodnocení platí pro verzi v délce 180 min.

• 17.4.2010  22:17

Od tohoto snímku jsem čekal, že i když jde zčásti o válečný snímek, tak to bude volnější. První hodinka byla taková unylejší a jediý vtipnější moment bylo sledování zoufalých grimas bubeníka při prvním vystoupení. Druhá polovina byla mnohem zajímavější, přibylo více vystoupení, nejpovedenější bylo asi vystoupení za deště. Velmi silnými momenty pro mě byl např. útok na vojenský tábor během jednoho z vystoupení, při kterém jsem z kažého výbuchu na chvíli ztuhl, spěšné opouštění bunkru také nebylo vůbec špatné. Ke konci filmu jsem byl docela zaskočen tím, co se to z krásné Ae Su stalo a čeho všeho je kvůlili nalezení manžela schopná. Na druhou stranu jsem to jakožto romantik chápal a díky jejímu krásnému zpěvu jsem jí to všechno milerád odpustil. Úplný závěr byl také pěkný a při průplesku jsem byl dojat, tudíž dávám krásné 4*.

• 21.2.2010  05:10
    Ninja Assassin (2009)

No, tak tohle byl průser jak mraky, dámy a pánové! Amíci se zase jednou rozhodli, že mi zkurví dobrou náladu tím, že natočí film s tématikou bojových umění a jelikož vůbec neví, jak má takový film vypadat, tak si vypomáhají tunou efektů, který mě po celou dobu sledování tohohle odpornýho blafu úplně nebetyčně sraly. No jo, tohle je u nich klasika: Když neumíme něco točit, tak se u té neschopnosti aspoň budeme tvářit strašně cool. No a ty, milý diváku, se z toho v závěru třeba poser, že jo? No dyť :-D

• 11.7.2010  05:07

Ke shlédnutí této hororové klasiky jsem se dostal hlavně díky oznámení jejího remaku a musím konstatovat, že jsem opravdu spokojen protože jsem po dlouhé době viděl opravdu kvalitní horor s velmi dobrou atmosférou které hodně pomáhají vhodně zvolené zvukové efekty. Dalším plusem je fakt, že pan Craven nemá problém s brutalitou, což mě přivádí k zjištění, že pokud chce člověk vidět kvalitní horor, tak musí sáhnout po starších kouscích protože dnešní americké horory skutečně za moc nestojí.Taktéž mě potěšilo "MacGyverovské" finále díky kterému jsem chvíli přemýšlel o udělení plného počtu, jenže mi tam vadil mladčký Johnny Depp díky kterému zůstanu u 4*.

• 11.2.2010  05:26

K tomuto snímku jsem zasedal v naprosto výborné náladě a byl jsem skutečně zvědav, co z něj vypadne. Po jeho skončení jsem necítil nic jiného než absolutní spokojenost s tím, co jsem viděl. Tento snímek dokázal jak pobavit, tak dojmout, skoky na lyžích byly nasnímany tak, že při nich pomalu nedýchal a jako třešničku na dortu jsem dostal krásnou dceru trenéra a roztomilou přítelkyni jednoho ze skokanů. Dávám tomuto snímku 5* hvězdiček, kterými mu děkuji za to, že uzavřel tento nádherný den.

• 28.5.2010  02:42

První část tohoto snímku, ukazující jak krásně a dočista se dá lidský mozek vymýt, mi opravdu sedla a vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo systematické vydeptávání vojína Pylea pěkně roztaženo na celou stopáž. Bohužel se tak nestalo a já byl nucen zbývající hodinu sledovat bandu amerických vojáků chrlících ze sebe na adresu Vietnamců jednu xenofobní urážku za druhou. Tohle je přesně ten důvod proč mám s touhle větví válečných filmů už z principu problém. Další problém přišel při natáčení reportáže, kdy padaly plky typu: "My se jim snažíme pomoct a vděk žádnej. Tady se krásně ukazuje potřeba Američanů být nutně za hrdiny a když se to posere, tak z toho má celý národ trauma na tři dekády dopředu. Doráží to závěr, který jsem musel zodpovědně prodýchávat jinak bych začal brečet. Olověná vesta si ode mě odnáší 3*. Jednu za část z výcvikového ostrova, druhou za hudbu a třetí za Vtipálka, který byl aspoň trochu normální.

• 7.9.2009  02:13

Tak tohleto jednou bohatě stačilo. Jediný delší souboj na konci tomu nijak výrazně nepomohl. Jediný důvod proč jsem se na to vydržel koukat, byla Etsuko Shihomi a pouze kvůlí ní dávám 3*. Doufám, že mě nikdo neukecá, abych to protrpěl znovu.

• 12.10.2015  23:58
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 3* 4. série - 4* 5. série - 3*

• 11.7.2016  22:10
    Orphan Black (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 2* 4. série - 2* 5. série - 2*

• 8.4.2016  22:30
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

1. série - 1* 1. série - 1*

• 7.10.2018  23:45
    Osvícení (1980)

Hodnocení platí pro verzi v délce 146 min.

• 21.5.2018  19:25

Hodnocení platí pro verzi v délce 110 min.

• 5.2.2018  03:40

Hodnocení platí pro verzi v délce 131 min.

• 5.2.2018  00:18

Hodnocení platí pro verzi v délce 129 min.

• 27.3.2010  02:31
    Paranormal Activity (2007)

Může mi někdo vysvětlit proč je kolem tohohle "filmu" takový haló? Prvních 20 min. jsem měl co dělat, abych u něj nezalomil.. Vrzání dveří mě skutečně neděsilo spíš mě sralo, že je ten blbec nebyl schopen namazat :-D "Stopy" v prachu mě taky nechaly naprosto chladným. Paranormal Activity je narozdíl od Čtvrtého druhu v jehož závěru jsem se utopil v mrtvých očích naprosto vyčerpané psychpložky Abigail Tylerové absolutně o ničem. A teď už zbývá jen položit otázku: Proč Paranormal Activity existuje ve 3 verzích s odlišnými zakončeními, když zachycuje skutečnou událost, hm? :-)

• 14.9.2017  23:30
    Patriot (2000)

Hodnocení platí pro verzi v délce 165 min.

• 7.7.2017  02:15
    Pearl Harbor (2001)

Hodnocení platí pro verzi v délce 175 min.

• 14.5.2015  15:44
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

1. série - 3*

• 19.8.2017  14:23

Hodnocení platí pro verzi v délce 119 min.

• 9.5.2015  23:39
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 2* 3. série - 1*

• 6.3.2016  21:54
    Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

1. série - 2* 2. série - 2* 3. série - 2* 4. série - 2*

• 26.3.2017  12:21

Hodnocení platí pro verzi v délce 107 min.