• Fantasy

Mortal Kombat (2021)

Jsem zklamán. Mortal Kombat miluju od dob Trilogie pro konzole PS2 a XBOX. Miluju i novou trilogii (nejvíc Mortal Kombat X) a taky legendární klasiku Mortal Kombat z 95'. A z dnešního pohledu už ten film je hodně zastaralý... tak jak je možné, že je stále lepší než současný Mortal Kombat film? Tenhle film je zbytečně moc rychlý, nedává skoro žádný prostor postavám, aby se nám víc otevřeli, scénář na spoustě místech podkopává sám sebe, protože prostě nestíhá, nebo scénáristi byli líní. Bůh ví, co se stalo v editační místnosti, protože některé střihy absolutně nedávají smysl, opět, buď to kvůli tomu, že nestíhali, anebo kvůli tomu, že nikomu na tomhle filmu tak moc nezáleželo. A je to škoda. I příběh samotný není žádná hitparáda a ono by to tolik nevadilo, kdyby se nebrali tak šeredně vážně, protože tohle se vážně brát nedá. Pochvalu si zaslouží maximálně kamera, souboje a CGI, šlo vidět, že do toho šlo nejvíce úsilí, ale zbytek... nic, prázdnota. Je to zatracená škoda, protože Mortal Kombat si zaslouží pořádnou filmovou adaptaci a ne mišmaš, který jede jenom na půl plynu.