Králíček Jojo (2019)

Jak uz tady zaznelo, ty prechody z horkeho dramatu do blaznive komedie mi taky nesedly. Ostrejsi britva ve strizne by tomu taky neuskodila. Aneb, tohle ani klony s nemeckymi ovcaky nezachrani.

Stav obležení (1998)

Emoce budici namet, kvalitni herecke obsazeni a dobre odhadnuta stopaz. "Can you imagine a better target?" aneb zpetnou optikou film dozajista ziskal na rozmeru.

Uteč - schovej se - bojuj (2020)

Aby vsem tem 'politickejm' soudcum nahodou nepraskla zilka. Tohle je fajn Cckovekej "strasler", jenom jsem nepochopil, proc ten "vysinutej bratr" nemel "olejnicku" misto MPcka.

Mistrovská úroveň (2020)

Jak už někdo napsal v komentářích, titulní scéna ve filmu jaksi chybí. Jinak je to ovšem parádní akční Groundhog Day Béčko, plné tun laciného CGI, známých tváří tv produkce, videoherních klišé a old school hlášek, které se naštěstí nebere příliš vážně. Nebýt toho neuvěřitelného zpomalení tempa ve 2/3 stopáže, dal bych plný počet. Aneb tohle ani Wilhelm scream z vrtulníku nezachrání.

Vanishing Point (1971)

Pri vsech tech chvalozpevech a mistnimu vysokemu hodnoceni, pro me jakozto "autickare" , docela zklamani. Mene hulakani do mikrofonu, hlasite pop-music, vice benzinu a buraceni a mohla to bejt - i pro me - jasna kultovka. Ani si nejsem jistej, ze bych si to nekdy chtel dat znova.

Náhradníci (2009)

Trochu mene gumoveho skakani a papundekloveho CGI, ostrejsi skalpel ve strizne a mohlo z toho byt svizny i kdyz predrazeny Becko. Aneb: Tohle ani Buzz vrestici: Zmackni [Enter]! Zmackni [Enter]! Zmackni [Enter]! Ne! [Shift][Enter]! nezachrani.

Belushi (2020) (TV film)

Mrazivé.

Chaos on the Bridge (2014) (TV film)

Diky Bille, to se mi velmi libilo. Na druhou stranu mi tam chybel hlas treba takoveho "Woofa", ale asi nechtel riskovat svou karieru, kdyby nahodou neco nevhodneho rekl. PS: Cau lidi, Disco fakt neni ST, sorry jako.