Joker (2019)

Joker-propagandami a reklamami protlačený film s nesmyslným jménem, aby nalákal co nejvíce diváků. Povedlo se. Uvěřitelně udělaný do období 80.let. A film pojednával o nějakém zkrachovalém komikovi na konci svých sil, s problémy dělat vtipy, který přestal mít chuť do života. Protože si domyslím, že v 80.letech přišla doba kdy černoši dokázali ze stand up udělat opravdu divy, dále rap, hiphop atd. Běloch bavič by musel opravdu válet. Prostě problémy týpka, který si vybral špatné zaměstnání. Týpek, kterému sebevražda do svého finále příjde málo. Atmosféra doby zcela nedůvěryhodná, lehce naaranžovaná, prostě doba, která se děje, doba, kde demonstranti jsou placení na to, aby skotačili před budovou a situace přenesené do dnešní doby reality. Tohle je ještě horší film, než ten nejhorší Batmanovský film co kdy stvořili. Proč ten název, proč ten podvod na lidi? Chtěl jsem se dívat na komiksového podivína z Gothamu v začátcích 30.let, kterému je mezi 18-25lety a Batmanovi cca 8-12let. Místo toho jsem uviděl nehoráznou dramatickou nicneříkající slátatinu o ztroskotanci v 50.letech, kde ho nikdo nechce zaměstnat(a až vyroste Batman plný sil kolem 35let, bude Jokerovi asi 75let hm). Proboha!!! Sorry jako… Námět na podobu hlavního hrdiny do 50.letého zkrachovalce-odpad, komiksový fanda DC-odpad. Fanda televizních kriminálek předem jasný, čitelný, tedy nudný děj 40%. Kamera 90%. Celkově 40%.