Traffic Troubles (1931)

Klasické problémy ako v dnešnej doprave. Parkovanie taxi-autíčka nemalo chybu :) .. Len to týranie bravčového pri pumpovaní pneumatiky si tvorcovia mohli odpustiť. Napriek tomu vynikajúci a zábavný animák! http://www.youtube.com/watch?v=kNMPpJlRvXE

Fishin' Around (1931)

O nešikovných rybároch a vybitých rybách. Veľmi podarený krátky animák. Mickey a Pluto sú dobre zohratá dvojka :-) Páčili sa mi tu také detaily ako Pluto keď si zabreše na rybu pod vodou a zvuk brechotu zazneje až po vyplávaní vzduchových bublín nad hladinou vody. Animák si môžete pozrieť tu: http://www.youtube.com/watch?v=oHQwowTGQG4

Saturday Night Live (1975) (pořad)

Človek si pri pozeraní SNL vždy dokáže oddýchnuť. Niekedy slabšie scénky dokázal napraviť reputáciu hosťujúci live hudobník .. niekedy aj naopak. K nezabudnuteľným zážitkom patrí jeden diel z januára 1993, kde hosťujúca Madonna (ktorá sa tu neviem prečo do dnes v účinkujúcich nenachádza a bola viackrát v SNL) predviedla na začiatku úžasné číslo ako Marilyn Monroe "Happy Inaguration Mr. President".. odkaz tu: http://www.youtube.com/watch?v=ssGuKaHv9-g

Orphans' Picnic (1936)

Veru chudák Donald. Takú tlupu myší by som splieskal až by sa im z kožuchov prášilo :) .. Ale je to veľmi vydarený animák. Pri scéne kde zje v sendviči Donald včelu a tá s ním hádže hore-dole je k popukaniu :))) ... (neviem si to však predstaviť naživo!)

Early to Bed (1941)

Boj Káčera Donalda s budíkom a posteľou. Veľmi dobrý animák!

Porky's Party (1938)

Skvelý nápad s priadkou. Veľmi dobre komediálne ladený animák!

Tom a Jerry - Jak kočka dostala padáka (1940) (epizoda)

Nádhera. Animácia na neskoršiu podobu Toma a Jerryho síce iná ale nič to neberie na kvalite. V tomto diely som teda držal palce viac Jasperovi ako Jinx :)))

Bugs a býček (1953)

Na detskej premietačke "KINO 85" som to pozeral najmenej 150krát. Len to bolo v skrátenej verzii.