Vítejte ve Wrexhamu - Chuligáni (2022) (epizoda)

Som rád, že seriál naťukol aj túto tému, ktorá žiaľ k ostrovnému futbalu patrí. Je to síce taký "rýchlokurz z vlaku", ale na elementárny prehľad to stačí. Ústredná dvojica bola skvelý ilustračný príklad, aké to môže mať následky, keď sa to s láskou ku klubu preháňa. 80% Disney plus

Vítejte ve Wrexhamu - Vítejte doma (2022) (epizoda)

Rozsahom dlhšia epizóda priniesla komplexný pohľad na vzťah majiteľov a klubu ako celku. Vznikla tak s prehľadom najlepšia epizóda. 100% Disney plus

Special Ops: Lioness - Volba neúspěchu (2023) (epizoda)

Neautorizovaná prestrelka a rodinné turbulencie dianie poriadne rozhýbali. Je irónia, že civilné časti sú údernejšie a bavia ma stále viac ako armádna linka. A to som na začiatku čakal viac armádnu, ako rodinnú drámu. 80% SkyShowtime

Vítejte ve Wrexhamu - Vyrážíme (2022) (epizoda)

"RR, kúpil si zlý klub!" Pre majiteľov Wrexhamu je to krutá zrážka s realitou. Nekonzistenté výkony začínajú rozčuľovať aj fans. 100% Disney plus

Rebel Ridge (2024)

Rambo sa stretol s Reacherom a vznikol z toho pozerateľný popcorn. Malo to oveľa väčší potenciál, ale výraznejšie ma to nesklamalo. 70% Netflix

Válka policajtů (2024)

Zo začiatku to bolo ako Training day a finálová scéna mala nádych Bad Boys. Celkovo ale veľká spokojnosť a škoda len trochu prestrelenej stopáže. "Pán Tatier" s lepeňákom ma neuveriteľne bavil. Rytmusa beriem len ako podarený PR ťah. Duch temných a divokých 90. rokov bol ale vystihnutý dokonale a v istých ohľadoch aj "duch divokého východu". 70% Netflix

Vítejte ve Wrexhamu - Velšský, širý svět (2022) (epizoda)

Od seriálu som mal dlhšie prestávku. Pravdupovediac ani neviem prečo. Táto epizóda ale môj záujem opäť odštartovala, keďže exkurziu po Walese som si naozaj užil. Teším sa na ďalšie futbalové epizódy. 100% Disney plus

Special Ops: Lioness - Modřina jako pěst (2023) (epizoda)

Konečne sa to trochu komplikuje, ale stále tomu chýba nejaká nadstavba. Občasnú nelogickosť taktne ignorujem. Nicole vyzerá hrozne. 70% SkyShowtime

Special Ops: Lioness - Výprask (2023) (epizoda)

Zoe Saldana má za manžela Wilsona z Dr. Housa. Táto časť bola údernejšia ako "výcvik". Ako celok je to ok, ale chýba tomu trochu ťah na bráhu. 70% SkyShowtime

Special Ops: Lioness - Obětní vojáci (2023) (epizoda)

Na začiatok dobré. Nebol to síce žiadny valec, ale Zoe Saldana ma baví a prostredie a hlavná zápletka vyzerá tiež fajn. 70% SkyShowtime