• Krátkometrážní

Ke hvězdám (2019)

To by bylo hezký i kdyby to bylo bez zvuku, natož ve velkém sále Thermalu se zvukem. #kviff2019

Krvavé pohádky (2018) (studentský film)

Takový animovaný masakr motorovou pilou a ještě vtipně. #kviff2019

Plody mraků (2017) (studentský film)

Nebojte se riskovat! Trochu mi atmosféra filmu připomínala hru Limbo. #kviff2019

Býk (2019)

Devadesátky v Rusku byly dost ostrý. Otázka jestli to tam v téhle společenské vrstvě není stejné i teď. Trochu jsem nepochopil na konci ten novoroční projev Jelcina když odstupoval. Autor tvrdí že je to jenom určení té doby ze které je film. Já si myslím že to byla tak trochu úlitba mocným, že za Jelcina to byl western a dnes za Putina už je to ale úplně jiná písnička. Film totiž vznikl za podpory Ministerstva kultury RF. #kviff2019

Synové Dánska (2019)

Film pro všechny co si myslí, že Tomio je fajn a že to myslí dobře. Film o tom jak snadno lze rozpoutat spirálu nenávisti s nedozírnými konci. Také jasně ukazuje jak ne příliš složité je aby se k moci dostal nějaký nový Hitler. #kviff2019

Oleg (2019)

Asi nejsilnější na celém filmu je, že něco podobného se zcela jistě za zavřenými dveřmi děje i u nás a my o tom ani netušíme. #kviff2019

Apollo 11 (2019)

O Apollu 11 jsem hodně četl, ale takhle pěkně ucelený dokument o cestě na Měsíc jsem ještě neviděl. A navíc i po týdnu si myslím že můžu celou cestu odvyprávět včetně některých dialogů astronautů. #kviff2019

Falešně (2019)

Váš vztah k hlavní postavě se bude měnit. #kviff2019