• Thriller

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Tahle serie krome slusny jednotky nadale balancuje na pomezi srajdy a prumeru. Po prvnich dvou dilech ktery byly cistokrevny duchariny, prisel odklon od kurzu. Ve trojce, ctyrce a Marked ones tam nepochopitelne zacali tahat satanisticky temata cimz me docela nasrali. Ghost dimension se castecne vraci k ducharskym korenum i kdyz pentagramy a vymitani zustalo :/

Sinister 2 (2015)

Cekal jsem to. Pokracovani bejvaji az na par svetlych vyjimek (Terminator 2 napr.) vzdycky horsi. A ono uz to bylo poznat i z traileru. Bugula co by se za nehet veslo a trapny decka, ktery v mych ocich tak zkonily jinak vynikajici jednotku, naopak hrali stezejni roli. Zatimco u jednotky jsem sedel v sedacce jako zarezanej a strachy ani nedutal, u dvojky jsem uz vyhlizel zaverecny titulky, abych to moch konecne smazat a jit koukat na neco jinyho. Doufam, ze uz nekdo nekoketuje s myslenkou, ze by natocil treti dil. To bude teprve katastrofa.

Obřad (2011)

...a demon byl zapuzen a dobro opet vyhralo...týrarárará

Americké psycho (2000)

Nic svetobornyho, ale Bale je dobrej a scenka s vizitkama me rozesmala. Takze za tri.

Hvozd (2015) odpad!

Tohle snad ani nestoji za komentar. V momente kdy jsem byl uz po tristaosdmdesatysedmy svedkem naskoceni motoru na posledni zlomek vteriny, tak to slo do kose jenom se po tom zahulilo. Mozna kdyby Bojana vytahla dudy, nebo aspon mela minisukni, tak bych tomu jeden bod dal. Mozna. I kdyz spis ani za to ne. PS: herec mel docela epicky neandrtalsky celo

Kosti a skalp (2015)

Tak do pulky docela dobry, temer na ctyri hvezdy, ale pak se to zvrhlo v pitomost. Predevsim umiraci sceny pusobily az komicky.

Slídil (2014)

Nehrat v tom Gyllenhaal, tak bych tomu dal o jednu min, protoze to nebylo nic extra.

Dárek (2015)

Napinavy a dobre zahrany. Sice jsem zacal ihned tusit (u me vec nevidana..) jak se to ma s deckem, takze me konec moc nesokoval, ale porad dobry.

Na návštěvě (2015)

Vysilujici baba nahanela hruzu, malej sislavej kluk mi neskutecne lez na nervy, kort kdyz zacal rapovat, a konec byl jiz tradicne pekne debilni. Peknej obraz a barvy to melo, po zvukovy strance je to uz horsi. Zukove mi to prislo jakoby mdly. Pokud ve vas taky vyvolavaji vysinuty baby mrazeni v zadech, tak doporucuju http://www.csfd.cz/film/392341-silenstvi-debory-logan/komentare/ Az na zhovadilej konec to taky celkem slo.