Táta pod stromeček (2001) (TV film)

Čo? Toto som videl? Asi som bol na Vianoce u babky. Nemáme tam net...

Nightmare Man (2006) odpad!

J*A*S*M doporučuje film okolo 65. minúty vypnúť, ja odporúčam ho ani nepozerať. Zlí herci by v slasheri až tak nevadili, ale formálna stránka je hlboko pod úrovňou, na akú sme v After Dark filmoch zvyknutí. Kamera pripomína skôr markizácke Vilomeniny, než ostatné filmy zo série. Fakt nechápem, čo v tejto osmičke táto sračka robí. Chvíľku sa na tom dalo celkom dobre smiať, ale hodinu a pol?? Stovky amatérskych filmárov majú na YouTube lepšie diela.

Sadistický rituál (1970) odpad!

Ja by som len doplnil Bluntmana, že je to strašná sračka.

City.com (2005) (amatérský film) odpad!

Pošteklilo to moju dušu využitím adrenalínových motorkárskych scén.

Bez soutěže (1994) odpad!

Keď jeden zo zloduchov označil postavu Shannon Tweed za "Bruca Lee s prsiami", normálne som sa radšej išiel učiť. Viac takýchto filmov! :)

Sarasódžu (2003) odpad!

Scéna, ktorú spomína darm, je hypnotická, ale proste na základe toho, čo som videl pred ňou, sa nemôžem zbaviť dojmu, že režisérka proste len išla s kameramanom po námestí niekam sa najesť, ked videli, že tam nejaké decká tancujú a povedali si, že by sa to hodilo do ich filmu. Áno, hodí sa to. Ale film to fakt nie je. ;)

Manuela (1991) (seriál) odpad!

Ovšem z toho znetvoreného dievčaťa s maskou na tvári (Isabela tuším) som mal za mlada pekný strach. ;)

Zapomenutá kletba (2007) (TV film)

Práve to ide v TV. Čakám, kým sestra zaspí a budem to môcť vypnúť. Hrám sa s Photoshopom a počujem to jedným uchom. Jediné, čo ma zatiaľ zaujalo, bol spoiler na Občana Kanea. :)