Psychiatr - Anděl temnot (2020) (série)

O niečo horšia a viac predvídateľnejšia druhá séria sa viac zameria na ženskú stránku, trošku z tej mystérioznosti ubodlo, škoda. Ale vizuálne stále pekné, žiaľ trošku nuda, čo sa týka príbehu a postáv.

Merlí (2015) (seriál)

Vydarený teen seriál zo školského prostredia. Ako to už býva, kopec klišé tém, ale podané cez prizmu filozofie často krát zábavnou a pomerne poučnou formou vďaka charizmatickému učiteľovi menom Merlí. Sympatické postavy, herecké výkony a dej robia z tohto seriálu naozaj príjemné pozeranie.

Die Hart (2020) (seriál)

V tomto seriály mal pôvodne hrať Bruce Willis, ale vraj celkom neporozumel/nepochopil koncepcii Quibi, tak napokon bol obsadený John Travolta. Skôr si ale myslím, že nepochopil celkovo pointe/scenáru tohto "seriálovému filmu", komických situácii minimum, akčné scény absurdné, logika postáv nulová, koncept "tajného natáčia" úplne mimo...ak nemáte čo pozerať na raňajky, radšej si dajte Toma a Jerryho

Atletka A (2020)

na podobnú, resp. rovnakú tému už minulý rok urobil dokument HBO At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal, takže ak ste videli ten, tak veľa nového sa nedozviete. Myslím, že HBO to zvládlo o niečo lepšie, dúfam, že Amazon nepripravuje tretie vydanie :)

Outer Banks (2020) (seriál)

pozor, text obsahuje spojlery. Ak by to bola nejaká počítačová hra, tak nedbám, takú adventúru by som si kľudne rád zahral, hľadať stroskotanú loď a zlato na jej palube, avšak hra to nie je, je to len seriál, v ktorom partička 4 mladých pátračov narazí, okrem zlata aj na skorumpované súdy a policajtov. Bola by to možno aj celkom fajn zábava a dobré pokukaníčko, avšak scénar má viac dier ako moje sitko na špagety, policajti sú neschopnejší, než tí naši, to už je čo povedať, hlavní hrdina John B. ako keby vypadol z katalógu spodnej bielizne, jeho účes drží, aj keby si umyl vlasy vo vedierku s hnojom, samozrejme, že nechýbajú keci typu, už nie je dosť času, musíš už ísť, ale tak na emotívne rečnenie, nekonečné objatia, vyznania sa čas vždy nájde. 34 %