Venom (2018)

Myslím si, že na adaptáciu Marvel komiksovky má to veľmi pomalý nábeh. Bolo tam málo akčných scén, ale tie čo tam boli, boli celkom slušné. Prepojenie Eddieho a Venoma ma veľmi pobavilo, myslím si, že Tom Hardy je v role Eddieho nenahraditeľný. 6/10.

Americká krása (1999)

Význam slova -krása- je v tomto filme vysvetlený výborne. Mnohí z nás hľadajú krásu vonkajšiu, ako kto alebo ako čo vyzerá, ale tento film ukázal, aká môže byť krásna jednoduchá igelitka. Od časti kde sa Lester rozhodol nastoliť zmenu, som si všimol, že skoro každá z popredných postáv hľadá krásu; Lester hľadá krásu života, Jane objavila krásu sama v sebe a Ricky krásu vidí všade, dokonca aj v tých najtemnejších situáciách (Ostatných nepopíšem, lebo nechcem toho veľa prezrádzať). Vo filme sa temná atmosféra strieda s prvkami komédie, čo je tiež veľké plus tohto filmu, no film stále si zachováva dramatický nádych. Čo sa týka hereckých výkonov, každý z popredných postáv si zaslúži pochvalu, no Kevin Spacey a Wes Bentley sú o 2 triedy vyššie. Film je poučný, pobaví, ohúri jednoduchosťou a aj zabolí. 9/10.