• Krátkometrážní

Frustrovaný Pytlík.

Ušák (2005)

Emocionální Road trip.

Psí maso (2012)

Veterinář vzpomíná na doby, kdy operoval lidi.

Smyčka (1957)

Wychyliłem butelke w letni poranek zostawilem prace, bo czas sie zabawic znalazlem impreze na plazy, kupilem tanie wino zadzwonilem po przyjaciol, zeby z nimi marnotrawic ten dzien Mam garsc drobniakow, sztuksy i kolorowy statek bimble i troche LSD Teraz szukam dziewczyny ktora sprawi ze zapomne jak sie nazywam Zyje na wysokich obrotach nigdy w garniturze i krawacie wiekszosc z nas zyje klamstwami dlatego rozpierdalamy wszystkie noce Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc przepraszam, ale musze powiedziec jestem za bardzo pijany, zeby sie pieprzyc Impreza sie rozkreca i dziewczyny sa w porzadku, z letnim blaskiem szminki Tyle dziewczyn kreci sie kolo mnie zostawie troche cipek na pozniej bylem zjarany, nacpany, kure*sko nachlany i nie chcialem nic zmieniac mlody, glupi i pelen spermy z slodka, napalona laska Zyje na wysokich obrotach nigdy w garniturze i krawacie wiekszosc z nas zyje klamstwami dlatego rozpierdalamy wszystkie noce Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc przepraszam, ale musze powiedziec jestem za bardzo pijany, zeby sie pieprzyc jestem zbyt pijany, zeby cie pieprzyc! nie moge jesc, spac i jestem znudzony pieprzeniem i dziewczyno, chce poprostu odejsc zdala sobie sprawe, ze jestem zbyt pijany by sie pieprzyc to wyglada jakbym sie nie pieprzyl Zyje na wysokich obrotach nigdy w garniturze i krawacie wiekszosc z nas zyje klamstwami dlatego rozpierdalamy wszystkie noce Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien Oh bede pic cala noc Oh bede pic caly dzien jestem zbyt pijany, zeby cie pieprzyc! jestem zbyt pijany, zeby cie pieprzyc! Niech mi ktos pomoze! panie miej litosc, niech mi ktos pomoze nie moge oddychac do kur*y! jestem za bardzo pijany, zeby sie pieprzyc!

Saulův syn (2015)

"Dnes budu zabíjet židy a holiče." - "Proč holiče?" ( cit. Rozprava o nenávisti, André Glucksmann)