Čarodějky ze Salemu (1996)

Poutavé historické drama,svědčící a čarodějnických procesech, které se odehrávali nejen u nás v Čechách,ale po celém světě a tedy i v Americe a v Salemu. Síla inkvizice a církve v dnešní době je jen těžko představitelná. Winona Ryder zde excelentně sehrála roli mladé 19ti leté dívky, nešťastně zamilované a toužící po pomstě.Závěr je poměrně utržen a dokreslen titulky, avšak ocenil bych historickou věrohodnost a nezměnění scénáře na nerealistický šťastný konec hlavního hrdiny.

Taková normální rodinka (2008)

Herecké obsazení dobré, námět solidní, ikdyž hodně ohraný. Ale vcelku ne moc záživná komedie, slabší průměr.

Dobytí Měsíce (2009) (TV film)

Téma skvělé, zpracování průměrné, ale tento historický okamžik v dějinách nelze opomenout a slova,,Malý krůček pro člověka,ale velký skok pro lidstvo" si musíme neustále připomínat. A dokument nám připomíná a neznalce upozorňuje, že na Měsíc jako první neletěl jen samotný a všem známý Neil Armstrong, ale i dva další američtí kosmonauté Edwin „Buzz“ Aldrin a pilot velitelského modulu Michael Collins.

Letiště (1970)

Jelikož jsem četl před shlédnutí filmu knihu od Arthura Haileyho,snímek na mě zapůsobil komorněji než kniha, která byla výtečná. Herecké podání, ale bylo kvalitní a vedlejší role po zásluze oceněná Oskarem.

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

To téma je strašně ohrané...Armagedon,Drtivý dopad.....a každý ví, jak to dopadne....pro změnu někdo zemře kvůli zachránění lidstva...

Ambulance (1990)

Tohle mel byt horor?no možná na začátku 90.let by to na mě působilo o dost jinak,ale v dnešní době?...

Dálnice v mých žilách (2006) (TV film)

Průměrný dokument poukazující na problém HIV v Indii, kdy nesporná chudoba země donucuje ženy k značné prostituci a řidiče kamionů, kteří mají obtížnou práci a nevidí své ženy dlouhou dobu, když cestují po celé Indii, využívají jejich služby a i nevědomě šíří HIV dále.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Dost průměrná komedie s řadou starých fórků oživená jen mladým Prachařem a vcelku neznámou Julianou Johanedis.

Most přes Wadi (2006)

Myšlenka vybudování společné školy pro dva rozdíné národy nevznikla bohužel na popud izraelské vlády, která je v mnohém dosti radikální, ale určité skupiny dobrovolníků. Situace ve škole nám dává nahlédnout k postoji nejen malých studentů, kteří jsou pod obrovským vlivem rodičů, ale také dospělých učitelek a rodičů samotných. Dává nahlédnout do situace, která se bohužel jen tak rychle nevyřeší. Přesto je tento projekt, který naštěstí přetrvává již několik let, určitou nadějí pro budoucí generace.