Alle Kätzchen naschen gern

• Západní Německo Im Schloß der wilden Triebe (více)

Plukovník de la Roche a hrabě d'Alzay obývají každý jednu polovinu zámku. Už dlouhou dobu se soudí o určení jednoho vlastníka, ale soud v Paříži dosud nerozhodl. V zámku slouží starý sluha Philippe (Ralf Wolter) a také dvě mladé dívky Monique (Barbara Capell) a Babette (Angelica Ott). Oba spolumajitelé uzavřou sázku, kdo první svede jednu z dosud nevinných dívek, získá celý zámek. Netuší, že teta obou dívek má se zámkem vlastní plány. Plukovníkovi komplikuje situaci jeho snoubenka Blanche, kterou muž nyní odmítá. Blanche chce vzbudit snoubencovu žárlivost za pomoci poručíka Reného (Ivan Nesbitt), synovce plukovníka. Kdo nakonec získá zámek? (curil)

curil

Německý lehce erotický filmu, který je   situován do francouzské historie. Pro nás   zajímavý, že režii měl slovenský režisér   Jozef Zachar. Je to průměr, ale dá se to   zkouknout a to nejvíce zásluhou mé oblíbené   herečky italského filmu Edwige Fenech. Několik   zápletek není originálních, např. noční   zápas s dívkami navlíknutými v brnění a   scéna nechtěného striptýzu. Erotika v   příběhu je velmi krotká, což mně vyhovuje.   Ve filmu se objeví i známý Ralf Wolter v roli   zámeckého sluhy Philippa. ()