Dangsin-eolgul-apeseo

• Jižní Korea 당신의 얼굴 앞에서 (více)

ScarPoul

Tento film mi po dlhom čase sadol. To najlepšie z Honga sa prejavilo tu. Nezáväzná konverzačka, ktorá ukrýva hlbší zmysel a tiež reminiscenciu na staré miesta a život. A to všetko v civilnom prevedení, kde je kamera prevažne statická a záber značne dlhý. Funkčné aj na poli charakterov aj na poli emócie, ktorú sa snaží film divákovi sprostredkovať. Aspoň za mňa to fungovalo. ()

rivah

Ona žije svůj denní život plný bezstarostnosti, zatímco uvnitř drží kruté tajemství. Nakonec se rozhodne setkat s mladým režisérem, kvůli němuž sem z USA přijela, aby se s ním o to tajemství podělila. Rozejdou se v dešti....Klidný, volně vyprávěný a všestranně vytříbený film ceněný západní kritikou, má však málo co sdělit.(50%) ()

Aljak

Už dlho ma nejaký film tak nenudil a neuspával. A to zvyknem mať z kórejských filmov celkom dobré dojmy. Avšak táto konverzačka pôsobila na mňa neuveriteľne lyricky a bez spádu. Keby sa ma niekto spýtal, o čom to bolo, tak vlastne by som to ani nevedel popísať (a veruže nie preto, že by to bolo až tak neopísateľne skvelé). No vidím, že ostatným divákom sa to celkom pozdávalo (vzhľadom na pomerne vysoké hodnotenia). U mňa max 1* (ani tým som si neni až taký istý). ()