Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí. (Netflix)

RAFT

Režisér Melfi nám po vynikajícím filmu skrytá čísla .Natočil drama špaček s herečkou Mccarthy.Herečku moc nemusím .Ale,film zvládla zahrát .Smutný příběh o ztrátě nemluvněte.60% ()

riza-do

Melancholické rádoby drama bez sebemenších znaků komedie, za kterou je to označené. Zato s digitálním špačkem, bez kterého by se snad v tomhle šestihodinovém filmu, jenž trvá 102 minut, vůbec nic nedělo. Hvězdička snad jen za to, že se tito dva komediální herci celkem obstojně, ne však přesvědčivě zhostili svých nudných rolí v eposu o ničem. ()

bonovox

Trochu depresívny snímok z komediálnymi hercami a celkom to funguje. Paradoxom veľkým mínusom za mňa digitálny operenec...50% ()

Jurcekk

To len tak v sobotu večer... Andrejka to chcela prepnúť. Od prvej chvíle sa mi páčila atmosféra. Dobre znášam  hlavné postavy. Špaček mi až tak nevadil. To je pekný film toto. Vlastné všetky filmy od režiséra sú pekné... ()

Pignon

Nepřesvědčiví hlavní hrdinové, včetně digitallního špačka. Námět bez jakýchkoliv nápadů. Holé utrpení. ()

Sopholojong

Juno po 14 rokoch... Skoro-indie prekvapenie roka. Pomaly, melancholicky vyrozpravana story a stratach a nalezoch, potrebach a bolestiach v nasich zivotoch. S krasnou hudbou a prijemnym vyberom piesni. Najvacsim problemom je Melissa, ktora sa asi do polovice snimky drzala bez predvadzania hysterickej pice a potom to prislo... jedna navsteva psychiatrie, aby sa opat vratila do svojej prepalenej polohy, v ktorej ju z duse neznasam. Naproti nej naopak depresiou zlomeny, zhrbeny, vynikajuco zahraty otec Chrisa O'Dowda. Bravo chlape! Prajem mu nominaciu na Oscara za najlepsieho vedlajsaka, ktoru tak ci tak nedostane. Sceny ako otvorenie skrine plnej tabletiek alebo vypustanie uzdraveho vtaka so slzami v ociach. Vsetko pekne zabalene v slnecnych dekoraciach americkeho vidieka s farmarskymi, utulnymi domcekami a ich priestrannymi zahradami. PS: Bolo opat raz pekne vidiet Kevina Klinea vo vacsej, vychutnanej roli. ()

jethrotull

Par vtipnych momentov,ale inak podpriemerna blbost. A to s tym spackom a helmou na hlave nasadilo vsetkemu korunu sprostosti. Velke sklamanie a slabota. ()