The Last Train to New York

všechny plakáty

Záhadné propuknutí viru uvádí zemi do stavu nouze. Stanici, kde je rychlík připraven k odjezdu, napadnou zombie, kteří zabijí strojvedoucího a mnoho dalších. Když vlak bez strojvedoucího dosáhne maximální rychlosti, cestující budou muset bojovat o život proti zombie, kterým se podařilo dostat na palubu. (TommyZR)

Diskuze

nagasek

Co se týče násilí to bude na 100% lepší, protože Timo Tjahjanto to umí jako nikdo jinej. Scénáristicky netuším hele, protože Gary Dauberman nic moc dobrýho za sebou nemá.

AffectedFace

Mám v pláne vidieť všetky snímky s Ikom Uwaisom - chýbajú mi len 2 a Headshot je práve jedna z nich, čiže pozriem to určite :D

Ingtar2

Jo takhle, chápu. NCFU má právě ty nejlepší gore elementy, co jsem kdy viděl pomalu a je jich dost, proto se jedná o můj oblíbenej film :D Train to New York každopádně bude raketa, protože Tjahjanto má brutalitu už zřejmě v krvi a natočené to bude taky parádně, takže vybrali toho pravého. No zkus od něho se podívat (pokud budeš chtít) ještě na Headshot

na příspěvěk reagoval Ingtar2

AffectedFace

Night Comes For Us dostali 2, pretože v čase keď som to pozeral tak som nebol ešte dostatočne pripravený na taký gore fest - teraz by som to určite hodnotil inak, ale nechcem len tak random 2 roky po pozretí meniť hodnotenie. Ostatné snímky som síce zatiaľ nevidel, ale na základe NCFU by to mohlo mať dobré masky a gore - a to je vlastne pri zombie filme polka úspechu :D

na příspěvěk reagoval AffectedFace

Ingtar2

Ty ale nejsi fanoušek Tjahjanta ne? Jsem si všiml, že si The Night Comes for Us dal dvě hvězdy a ostatní snímky nemáš ohodnocené :D Nic proti, jenom se ptám :D

na příspěvěk reagoval Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Fúha tak toto by mohla byť dobrá haluz - James Was a Tjahjanto... navyše originál patrí k mojim all time obľúbeným filmom čiže očakávania sú vysoké :D

na příspěvěk reagoval AffectedFace

Uživatel Kudly4 smazal svůj příspěvek.

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Kudly4

Tjahjanto možná, ale i cvičená opice by dokázala sesmolit kvalitnější scénář než Dauberman. Jakožto zdejší hororový expert dám ruku do ohně za to, že tento snímek propadne.

na příspěvěk reagoval Kudly4, AffectedFace

Uživatel Kudly4 smazal svůj příspěvek.