Aljak

Scenár výborný a podľa mňa aj vcelku originálny, takže tento vysoký potenciál ma hneď od začiatku tešil. Len škoda, že bol miestami tak hnaný do extrémov, čo sa prejavovalo najmä v závere (konkrétne myslím najmä scény z nákladnej lode v búrke). Takéto hlúpe a prehnané zlomy si mohli pokojne odpustiť, a v konečnom dôsledku by to filmu skôr pomohlo. Po vizuálnej stránke bol film totiž veľmi kvalitný - a to najmä kulisami (Turín bol naozaj čarovný) a kostýmami (viditeľné najmä na pôvabnej Prerane). Čo sa týka hlavného "hrdinu", sebavedomý Vikramaditya mi bol vrcholne nesympatický, miestami až odporný, takže som s ním vôbec nesympatizoval. Zato Prerana bola vcelku sympatická (na tom má ale aj veľkú zásluhu Pooja Hegde). Potenciál filmu bol veľmi poškodený tými extrémnymi vizuálnymi efektami a hyperbolickými scénami, no a aj ten koniec mi prišiel dosť absurdný - a to je hlavný dôvod, prečo dávam len 3* (inak by som možno uvažoval aj o piatich). ()

Bozvav

Kdyby tuto krásnou romantiku smrskli na 60 minut, tak by šlo o bezchybnou záležitost. takto uspávání hadů v líbivém vizuálu. ()