Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

GeorginaAnne

Pokud s někým randíte tak si ho/ji prověřte a když vás pozve k sobě na film tak nenápadně protlačit Fresh, pak se uvidí kdo je magor... A pokud už někoho hledáte tak doporučuji, se obloukem vyhnout konzumace potravin v obchodě, hlavně hroznů teda! I když holky přiznejme si, že být to Sebastian Stan tak těch hroznů s ním sežereme i kilo a to číslo mu dáme i stokrát :D Humor je tu skvělý, hlášky to má taky slušný, Winter Soldier dává dance moves jak král, jen škoda že je magor... No a pokud jste se u filmu i tak bavili tak předpokládám, že jsme všichni cynické svině, psychopati nebo v tom nejlepším nás už nic nepřekvapí... P. S.: Kontrolujte si původ masa, které jíte, nikdy nevíte jestli to není zrovna vaše kamarádka... :D ()

FildasCZ odpad!

Tak jsem si chtěl pustit horor. No a ono to v závěru byla americká telenovela, kdy půlka filmu jsou robotick romatické monology opravdu o ničem. A další čast už je jaké si drama, které mě nechala chladným. A v závěru to byl horor se na to jen dívat. ()

melmoth

Dočkáme sa romantiky, teroru, dych-berúceho herectva Stana. Na jednej strane snímke škodí výkon Edgar-Jonesovej, no samotný svieži nápad a vyhranie sa s určitými stereotypmi ju na oplátku ťahajú nahor, vďaka čomu je znesiteľná aj masívna, takmer dvojhodinová, dĺžka filmu. Ak ste fanúšikom nezvyčajného párovania žánrov alebo trilerov ako takých, alebo ak chcete vidieť herecký koncert „Winter Soldiera“, neváhajte a bežte na Hulu. Svet potrebuje viac takýchto originálnych titulov. Viac tu ()

BigJohn02

Docela svěží dílko s neobvyklým námětem. Škoda, že to nedohnali ad absurdum: Holky ho nakonec mohly sežrat nebo aspoň prodat jako delikatesu jeho pinďoura. ()

jirikzaboj

Fresh rozhodně na mém dojmu zanechal fresh pocity a to sice o tom, že tenhle film je fakt FRESH záležitostí. Spojit romanci s hororovou komedií nepovažuji za tak objevnou. Přesto jde o zajímavý námět, který se záměrně dokáže vyhýbat cliché situacím a díky své odlehčené režii působí opravdu fresh. Kamerou nápadité, kvalitní hudbou nabité a s láskou ke gastru a k randění na Tinderu velmi procítěné. Sebastian Stan opět prokázal, že se dokáže vtělit do různých postav a tady rovnou dvakrát. Až občas nevíte, co si o něm myslet a jestli mu fandit nebo ne. ()

Skitlle

"Fresh" je pro mě dokonalým typem toho, co miluji na těchto filmech. Je plný akce, napětí a úžasného humoru. Herci, podávají vynikající výkony a přinášejí postavy k životu, plus je tam Sebastian Stan. Režie je dynamická a plná energie, což dodává filmu tempa a intenzity. Příběh nabízí nečekané zvraty a morální dilemata, která diváka neustále drží v napětí. Celkově řečeno, "Fresh" je pro mě skvělým zástupcem filmů, který mě baví. ()