Medaka Box

• Japonsko めだかボックス
Promo 2
Japonsko, 2012, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Nišio Išin (komiks), Akira Akacuki (komiks)

Hudba:

Tacuja Kató

Tóru Nara, Kacujuki Koniši, Kijoši Kacunuma, Tóru Sakurai, Emiri Kató, Takahiro Fudžiwara, Ajuru Óhaši, Juka Iguči, Jošiki Nakadžima, Kana Ómuro, Kósuke Gotó (více)

Série(2) / Epizody(24)

Recenze uživatele Echelon1 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2012) (S01)

V živote som nevidel tak NUDNE a NEFUNKČNE spravenú tematiku superschopností. Ani kebyže ste to tak chceli spraviť. Do toho smrtiaco-nudné a debilné postavy, otrasný dizajn od postáv po animáciu, tupé dialógy, uspávacia réžia...hudba tam bola nejaká vôbec? Čakal som slabší odvar Melancholi of Haruhi, ale takýto fail teda nie. ()

アブノーマル (2012) (S02)

Ďaleko lepšie a akčnejšie, než prvá séria. I tak sa ale pripravte na NAJUKECANEJŠIU AKCIU VŠETKÝCH ČIAS a ano, i v rámci anime, kde bežne všetko vysvetľujú počas pólsekundových momentov asi 10 minút. Nejaký zmysel to postráda stále, ale hlavný antagonista má zaujímavú schopnosť - manipuláciu elektrických impulzov a signálu > cyberkinesis. Škoda, že nebude 3. séria, pretože 12. epizóda ukázala potenciál. Objavil sa nový, extrémne silný nepriateľ (dokáže negovať realitu a jej aspekty + ako bonus má schopnosti ako Magneto) a EŠTE MOCNEJŠIE dievča, ktoré vypadá skoro ako Haruhi. ()