Snowboardista

Snowboardista

Drama / Sportovní

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

• KevSpa

Tenhle film snad nemá žádný scénář, dialogy jsou naprosto příšerné, celá zápletka ubohá a zpracování ještě horší. Nijak zvlášť zdařilé záběry snowboardujících mladíků střídá neskutečně mizerný děj. Strašná slátanina, která pobaví jen tím, jak je děsně natočená.(21.10.2003)

• gouryella

Pokud jsou v záběru jen ukázky snowboardového umění dá se na film koukat jako na pěkný videoklip - zbytek stojí za jedno velké nic - bez děje, hereckých výkonů, jen snůška těch největších klišé...(3.3.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $27,732Tržby Celosvetovo $1,090,000║ Čistý otras. /5%/(4.7.2006)

• Dever

// Distribútor: Christal Films //(30.11.2013)

• Pumiiix

Nudný film, strašně nudný, horší je, že ani ta dramatická vložka nefunguje…Hrozné herecké výkony, spousta hluchých míst a není se ani moc na co dívat při jízdě na snowboardech, jediné co si zaslouží pochvalu je okolní krajina. 2/10* ani na ten FILM+ se to nehodí…(25.6.2007)

• kinej

Nuda a stupidní děj. Naštěstí se alespoň vystříhali debilních rádobymetalových písniček. Ale horama jsem se pokochal.(21.11.2004)

• Jacinda

Nesnáším lyžování. A snowboard už vůbec ne.(29.11.2008)

• Phobia

Nůůůůůdáááááá! Nesympatičtí, otravní hlavní hrdinové, scénář vznikl na jedno posezení na záchodě (možná i při malé potřebě) a tak jedinými klady zůstávají nepřevratné záběry zimní krajiny, plus sem tam nějaké snowboarďácké kejkle. Slaboučký film, o tom žádná, ale nezdá se mi strašný na zdejších 25%. Imho 33%.(18.5.2010)

• Fingon

Zajímavá hudba, rudý východ slunce a hory... konec výčtu pozitiv, s negativy si nebudu špinit hubu. BTW, kde všude byl snímek uveden, když na ČSFD je dvakrát více hodnocení než na IMDB?(13.5.2010)

• Webb

(Kinovýdělky v ČR: 709 636 Kč, počet diváků v ČR: 6 488)(12.10.2008)

• Tomco

na tento film ma zobrala baba, ktoru som spoznal cez pokec..odvtedy sme sa uz nevideli.. vyborny film, nadejny vztah :) .. na obe veci by som najradsej coskoro zabudol.(8.4.2007)

• bassator

35%(22.2.2009)

Skvělá akce, pěkná kočka, co víc si v takovém typu filmu přát?(8.5.2008)

• Campbell

Ale jo sice je to slabota která postrádá hlavu a patu, a to nemluvím o dialozích, ale scény s prknama jsou sranda. Jen ten hlavní klaďas i záporák mi přijdou jak pravý retardi. Ale jak jsem řekl scény s prknama jsou fajn.(10.6.2011)

• FilmFan24

Někdo ujíždí na snowboardu, někdo na lyžích a někdo třeba na trávě...Nevím, na čem ujížděli tvůrci tohoto filmu. Výsledek špatný. Jakoby vás prknem jeden praštil po hlavě.(1.11.2008)

• ECHO6MP

Ešte že nesnowboardujem, a po videní tohoto filmu ani nechcem :-D Skoro som sa unudil k smrti. Najlepšie na celom filme bolo keď Grégoire Colin ošukal tú peknú štetku v hoteli. Môj celkový dojem z tejto šukačky a z tohoto filmu 2*(1.8.2007)

• zdepapepa

Hrůza, jestli se vám nelíbí ježdění na snowboardu a triky na něm, tak to není film pro vás(pro mě taky ne...), protože tam nic jinýho snad ani není.(28.8.2005)

• haj

Kdyby se ve filmu víc jezdilo, míň kecalo a nebyla tam tak šíleně depresivní hudba, tak by to bylo přinejmenším na... dvě hvězdičky.(17.11.2003)

• davidek

Sjezdy úchvatný, nápad dobrý, provedení hrozný a muzika, při které bych čekal že se něco stane, je jen podkreslením při sjezdu hory. Trochu asi nevěděl básník co říci. . . .(4.11.2005)

• Kaja

Krásné exteriéry, výtečné kousky na prkně, ale ani o ťuk víc.(20.12.2004)

<< předchozí 1 2