Snowboardista

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

• bassator

35%(22.2.2009)

• KevSpa

Tenhle film snad nemá žádný scénář, dialogy jsou naprosto příšerné, celá zápletka ubohá a zpracování ještě horší. Nijak zvlášť zdařilé záběry snowboardujících mladíků střídá neskutečně mizerný děj. Strašná slátanina, která pobaví jen tím, jak je děsně natočená.(21.10.2003)

• Tomco

na tento film ma zobrala baba, ktoru som spoznal cez pokec..odvtedy sme sa uz nevideli.. vyborny film, nadejny vztah :) .. na obe veci by som najradsej coskoro zabudol.(8.4.2007)

• Campbell

Ale jo sice je to slabota která postrádá hlavu a patu, a to nemluvím o dialozích, ale scény s prknama jsou sranda. Jen ten hlavní klaďas i záporák mi přijdou jak pravý retardi. Ale jak jsem řekl scény s prknama jsou fajn.(10.6.2011)

• Phobia

Nůůůůůdáááááá! Nesympatičtí, otravní hlavní hrdinové, scénář vznikl na jedno posezení na záchodě (možná i při malé potřebě) a tak jedinými klady zůstávají nepřevratné záběry zimní krajiny, plus sem tam nějaké snowboarďácké kejkle. Slaboučký film, o tom žádná, ale nezdá se mi strašný na zdejších 25%. Imho 33%.(18.5.2010)