Snowboardista

Snowboardista

Drama / Sportovní

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

• gouryella

Pokud jsou v záběru jen ukázky snowboardového umění dá se na film koukat jako na pěkný videoklip - zbytek stojí za jedno velké nic - bez děje, hereckých výkonů, jen snůška těch největších klišé...(3.3.2004)

• KevSpa

Tenhle film snad nemá žádný scénář, dialogy jsou naprosto příšerné, celá zápletka ubohá a zpracování ještě horší. Nijak zvlášť zdařilé záběry snowboardujících mladíků střídá neskutečně mizerný děj. Strašná slátanina, která pobaví jen tím, jak je děsně natočená.(21.10.2003)

• Dever

// Distribútor: Christal Films //(30.11.2013)

• Tomco

na tento film ma zobrala baba, ktoru som spoznal cez pokec..odvtedy sme sa uz nevideli.. vyborny film, nadejny vztah :) .. na obe veci by som najradsej coskoro zabudol.(8.4.2007)

• Campbell

Ale jo sice je to slabota která postrádá hlavu a patu, a to nemluvím o dialozích, ale scény s prknama jsou sranda. Jen ten hlavní klaďas i záporák mi přijdou jak pravý retardi. Ale jak jsem řekl scény s prknama jsou fajn.(10.6.2011)