Snowboardista

Snowboarder

Snowboardista

Drama / Sportovní

Francie / Švýcarsko, 2003, 110 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $27,732Tržby Celosvetovo $1,090,000║ Čistý otras. /5%/(4.7.2006)

• FilmFan24

Někdo ujíždí na snowboardu, někdo na lyžích a někdo třeba na trávě...Nevím, na čem ujížděli tvůrci tohoto filmu. Výsledek špatný. Jakoby vás prknem jeden praštil po hlavě.(1.11.2008)

• Phobia

Nůůůůůdáááááá! Nesympatičtí, otravní hlavní hrdinové, scénář vznikl na jedno posezení na záchodě (možná i při malé potřebě) a tak jedinými klady zůstávají nepřevratné záběry zimní krajiny, plus sem tam nějaké snowboarďácké kejkle. Slaboučký film, o tom žádná, ale nezdá se mi strašný na zdejších 25%. Imho 33%.(18.5.2010)

• Fingon

Zajímavá hudba, rudý východ slunce a hory... konec výčtu pozitiv, s negativy si nebudu špinit hubu. BTW, kde všude byl snímek uveden, když na ČSFD je dvakrát více hodnocení než na IMDB?(13.5.2010)

Skvělá akce, pěkná kočka, co víc si v takovém typu filmu přát?(8.5.2008)

• - Film se natáčel v Leysinu v Bernu ve Švýcarsku a v Alberville ve Francii. (rafix)