Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Lord Fuck

Pokud se nepletu tak to bylo určeno dětem a ne dospělejm filmovejm maniakům jako ste vy. Takže proč to doprdele vůbec hodnotíte!!!! ()

Hever

Některé díly jsou sice o něco slabší, ale jinak poměrně zajímavá naučná sága ze života bezpohlavních prasopsů :) ()

VerteX

Co proti Teletubbies všichni máte? Vždyť je to seriál určen nikoliv pro malé, ale pro nejmenší děti. Nelíbí se vám násilí v dětských anime, ale naprosto mírumilovný, dokonce vzdělávací seriálek taky neoceníte? Představte si sebe v kůži dvouletého děcka - vidíte pobíhat po obrazovce 4 barevné pučmeloudy, kteří si jedí svůj pudink a toustíky a k tomu se ještě přidá jednoduchý příběh, který je speciálně pro vás ještě jednou zopakován. Mně to přijde ideální. ()

Sosak odpad!

Nepouštět miminům, hrozí restart mozku...každý dítě, co tuhle dementní taškařici uvidí, vyroste v idiota, co si slintá na košili. Jinej efekt než degeneraci nervů ten seriál mít nemůže. ()

spacylemon

"Sluníčko už se chystá spát, Teletubbies musí pápá dát." " Pápá Tinky Winky." "Pápá." "Pápá Dipsy." "Pápá." "Pápá Lálá." "Pápá." "Pápá Pó." "Pápá." "Tuli tuli." ... absolutní avantgarda! ()

gemi

Svého času to byl "můj pořad", když jsem přišel totálně zabitý po noční domů. Můj intelekt po probdělé noci přesně kopíroval cílovou skupinu tohoto seriálu. Tuli tuli!:-) ()

Gisorax

Totální výmaz mozků malých dětí. Nechápu jak někteří rodiče mohli nechat se svoje děti na tohle dívat. Jedna hvězdička za vysavač... Ten byl dobrej. ()

Shizuru

Pro někoho možná skvělá možnost, jak získat na půl hodiny čas pro sebe...bohužel, moje sestři vyznává krutý humor Toma a Jerryho, mluvit už umí...takže výhoda volného času se mě netýká a "vzdělávací" efekt je taky nulový. ()

BDMarty007

Tohle není pro dospělé, ale pro děti ve věku cca 1-3 let. Je to vytvořeno BBC spolu s dětskými psychology a hlavním cílem je naučit velmi malé děti koordinovat sluchovou a zrakovou pozornost a pochopit význam několika základních slov. A funguje to výborně, jako většina věcí, za nimiž stojí BBC. Bohužel český dabing je o dost horší než britský originál, ale dabing je v toto případě nutnost. Porovnávání například s Krtečkem není na místě, tohle je úplně jiný žánr a jiný účel. Tohle je pro děti ve věku, kdy by se na TV neměli koukat více než 15 minut denně a klasický večerníček ještě nemohou pochopit a neudrží u něj pozornost. ()

kwaicheng odpad!

Tohle je vážně ujetej pořad. "Teletubbies jsou mezníkem v předškolním programu navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu." - oficiální text distributora. Hmmmm......Zní mi to jako pěkná číčovina. To z toho ty chudáci děti spíš zblbnou. Teletubbies jsou vrchol perverze. Hnusný ksichty, jeden jako druhej, prostě hnusný zjevy co hnusně pištěj, až se z toho člověku dělá zle. ()