Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

slaol odpad!

Tyhle postavy jsou tak neuvěřitelně zrůdné, že mne přiměly - v mém prvním komentáři zde - toto veřejně konstatovat. ()

kritička odpad!

Ne nadarmo se tomuto rádoby "seriálu" říká Teleblbís. Nechápala jsem pointu a to nikdy! Jako matka bych v životě nenechala koukat své malé roční dítě na tuto blbost. Děs ... ()

Filostar

Jeden z nejlepších seriálů pro nejmenší děti (a pouze pro ně). Seriál plný barev, úsměvů, vítání a loučení, objímání se... Pohledem dospělého člověk - vrchol absurdity. Pohledem 4-letého dítěte - nádherná podívaná s úsměvem na tváři. Pohledem pedagoga - dobře vypadající a chutný psychologicko-spoločenský sunar. Hodnocení za ty, pro které byl tento seriál vytvořen (100%). ()

bechdrak odpad!

Tenhle pořad byl do televize určitě propašován nepřátelskými agenty za účelem totální mozkové degenerace obyvatelstva. To je teroristický čin. Chraňte naše děti! ()

+sfinx+ odpad!

Tak a teď můžete děkovat svým předkům za takové večerníčky jako Amálka, Maková panenka, Rákosníček, Krteček,... . Kde jsou ty poučné příběhy, které alespoň naučí chovat děti, alespoň trochu je vzdělat a i když od pohádek pro děti nemůžeme čekat žádnou hloubku i tak tohle zachází příliš daleko - možná pro zámořské děti, které se až na střední dozví, že je nějaká Evropa a že existuje i VELKÁ násobilka, je tohle dostačující, ale na naše poměry jsou čtyři prasata neustále opakující....cokoli asi trochu málo. Díky bohu za Dvořáka, Bohdalovou a spoustu dalších, kteří nás tohoto ušetřili. ()

myst3ry odpad!

Tady nelze použít jiné slovíčko než "BRAINWASH". Jsem si na sto procent jistý, že kdybych měl dítě, zakázal bych mu se na to divát. Bál bych se, že z něho vyroste psychopat... proč sakra musejí všecho opakovat stále dokolečka?!! ()

JARDAHONDA

Zjistil jsem, že Teletubbies je, tak pitomý seriál až je vlastně dobrý...., takové určité antidepresivum, bych řekl :) Z určité nostalgie hodnotím zlatým středem *** ()

Vonter

Jelikož je tenhle seriál určený pro mrňata musím se pomocí prášku z rohu růžového jednorožce a svých telepatických schopností přenést do věku tří let. Už to žačíná půšobit. Tů tů. Brm. Tudle šem še koukal na Teuetubíš a moč še mi to uíbiuo. Je to ten neuepčejší požat, čo šem uiděl. Fou ftrafně uoztomiuí a maj tam i flunífko a fajífe. A úplně nejvíč na švětě neuepčejší je Nůnů, to še vždyčky tak šměju, že ši poděuám pempls. Takše tomu dáfám jedna dfa či čiži pět hfjesdiček. Pá pá. ()

Peregrina

no - víte, jak se museli nachechtat ubozí dabéři, kteří tento "skvost" namnamtovali, našišlali, nahekali a napapááálááláálovali?? DIvím se, že to vůbec mohli ustát a nadabovat to bez záchvatů smíchu a slz přímo na place...:-D Nejlepší epizoda je "Frkačka", kde církev zjistila, že je to díl oslavující gaye, jak lálá foukla do frkačky a tinky winkimu jí dala k prdelce a jemu se to líbilo :-DDDDDD a dělali tuli tuli...vždyť je to roztomilé, když si chcete spravit náladu a podívat se na totální dementárnu a dobře se u toho nachechtat....odpad to není :-D ()

emihorsen odpad!

Už jako dítěti mi to připadalo divné a teď mi přijde ještě divnější, že jsem se na to mohla vůbec někdy vydržet dívat. Tohle je horší než vymývání mozků - měli by to zakázat aby děti vůbec nevěděli, že něco takového mohlo vůbec kdy existovat...0% ()

K.e.a.n.e.80

Moje ani ne dvouletá holčička to žere, takže kvůli ní dám jednu hvězdu. Bohužel jenom jednu, protože já na to musím koukat s ní a mně už to taková pecka nepřijde, Ale co bych pro ni neudělal :) ()

corradi odpad!

Prý velmi oblíbený seriál vysokoškolských studentů...možná tak na pařbě na koleji po osmi pivech a dvou jointech. A být šestileté dítě, tak těch postaviček spíš bojím:-( ()

sako44 odpad!

Tak tohle by mě nerozesmálo ani kdybych byl zhulenej. A když jsem, tak se směju opravdu čemukoliv, ale tomuhle ne!! ()