Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

martingaga

velmi lutujem že tento seriál zrušili kvoli nabádaniu k homosexualite plus erotickému vysávaču pretože na tomto seriály frčím dodnes PS- Teletabies sa nabádanie podarilo ()

Muff

Může mi někdo říct, proč je to tu samý odpad? To fakt dokážete hodnotit jenom z pohledu dospělých lidí? Vždyť pro ně to ale do háje není! Pro úplně malý děcka do dvou let to vůbec není špatný! Je to sice extrémně infantilní (to ale děcka v tom věku přeci jsou), ale taky edukativní! Hodnotit to prizmatem dospělého prostě nejde. Tím, že se scénka opakuje 2x, dítě má možnost si nově nabytou znalost zopakovat. Moje dcera se tak například naučila otevírat dveře. Lidi, vzpamatujte se. ()

Han

Pánové, tento pořad je pro nejmenší diváky a tím myslím opravdu ty nejmenší.Ťuťuňuňu.Což jak doufám už nejste a tak nemůžete soudit pořad objektivně.Vím, je to postavené na hlavu, ale děti to mají rádi a učí se z opakovaných slov postaviček mluvit. ()

Gormie

Když jsem poprvé viděl Teletubbies, prvních několik minut jsem jenom zíral s otevřenou pusou. Jen jedno jsem věděl jistě: něco takového jsem v životě neviděl. Měl jsem pocit, že se nevydržím na takovou úchylnost dívat, ale nedokázal jsem to vypnout. Jen jsem přemýšlel, jak mohl člověk vůbec zplodit něco takového a jaké drogy při tom užíval. Později jsem se dověděl, jakým fenoménem tenhle seriál je a že se na něj po celém světě dívají lidé každého věku a vzdělání. Pět hvězdiček je za to, že se seriál vymyká čemukoliv, co jsme zatím v televizi viděli a také za to že se mi určitým značně zvrhlým způsobem líbí. Ale svým dětem bych ho asi radši nepouštěl ;). ()

Sebien

Ať si říká kdo chce co chce, Teletubbies jsou geniální. Je prostě třeba se na to dívat jinýma očima - svému dítěti do 3 let bych to asi nepovolila, ale já se na to podívám s chutí :) Není moc jiných věcí, které by mě tak spolehlivě přibily k obrazovce (s otevřenou pusou a vytřeštěnýma očima). Výsledkem jsou opravdu hluboké nezapomenutelné zážitky :) ()

Brainback odpad!

Tinky-vinky, Dypsy, Lá lá, Pó. (Omluvte písemné chyby v těchto jménech). Jejich anténky a medvědí obličeje mě opravdu dostaly. Největší úchylárna kterou znám! ()

mamatyna odpad!

No, tak tedy...Je to opravdu těžké hodnotit TOTO dospělýma očima. ALE!! Mám 10-ti měsíční holčičku a TOTO je jediná pohádka , která upoutá její pozornost na déle než 10 minut!! A to každá matka ocení.. Ať si my dospěláci říkáme co chceme, viděno dětskýma očima je to jiné. Nemyslím si, že by z toho zhloupla ani a že se z ní stane magor (tuli tuli chi chi chi atd...), je to prostě šílená záležitost a mini dětem se to líbí.Myslím, že mně dají matky za pravdu. TEČKA. ()

M0rSalis

Kdopak rozlil puding ? Kdopak rozlil puding ? Pó nerozlil puding, Pó nerozlil puding. Kdopak rozlil puding ? Kdopak rozlil puding ? Lála nerozlila puding, Lála nerozlila puding. Kdopak rozlil puding ? Kdopak rozlil puding ? Dipsy nerozlil puding, Dipsy nerozlil puding. Kdopak rozlil puding ? Kdopak rozlil puding ? Tinky Vinky rozlil puding, Tinky Vinky rozlil puding. Ty ty ty, Tinky Vinky. Ty ty ty, Tinky Vinky. Poté se z nenadání na scéně objeví Nunu a puding vysaje. Jak kouzelný seriál :-D ()

Loki137 odpad!

Takhle se rodí vrazi !!! Tímto snad mučí zajaté vojáky v Afghánistánu. Plus si nejsem jistý ale mám takové tušení že ten červený byl na těžkých drogách - ovšem herecký výkon má stejný jako ti ostatní. ()

ForzaJuve odpad!

Je jasný, že tohle není určený pro mě, ale co je moc, to je moc! Mít děti, tak tuhle dementózu je nenechám nikdy sledovat! ()