Vražda v Lauchhammeru

• Německo Lauchhammer – Tod in der Lausitz (více)

Epizody(6)

Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata. (Netflix)

vitekpe

Bezny soucasny detektivni serial, ktery obsahuje vse, co ma spravny bezny soucasny serial obsahovat. Cili neprekvapi nicim. V podstate by stacil prvni a posledni dil, to mezi tim je jen nastavovana kase. Pozitivem jsou atraktivni zabery luzickych povrchovych dolu. Na podrimovani pred televizkou dobry. ()

Anderton

V prvom rade síce detektívka, v tom druhom aj sociálna dráma v zmysle "skoro všetci sú v prdeli" a v neposlednom aj správa o priemyselnej oblasti typu Ostravsko, ktoré pripomína mesačnú krajinu a príliš by ste tu bývať nechceli. Ako som písal pri finále, seriál mohol byť pokojne o dve epizódy dlhší, respektíve mohol lepšie distribuovať informácie a dejové línie (napríklad spory s bratom sú ukončené dosť vzbŕklo, milostná línia komisárky je v podstate zbytočná, keď nie je dorozprávaná) mohli byť lepšie rozpracované, alebo mohli byť vynechané. 70% ()

stret odpad!

Osoba, ktora si pusta europske filmy to pustila a zaspala. Ja som na to pozeral a myslel som ze se z toho zblaznim. To je ale sracka. Sracka par excelence. Sracka non plus ultra. ()