Mario (Álvaro Morte) pracuje ako vládny zamestnanec v stratách a nálezochJedného dňa mu polícia doručí z rieky vylovený obrovský kufor zamknutý na kód. Po jeho otvorení Mario nájde vo vnútri pozostatky novorodenca aj s písomným dokladom. Od tej chvíle sa začína jeho vlastné, súkromné vyšetrovanie, počas ktorého odhalí obchod s deťmi a nebezpečný biznis s prostitúciou. (sochoking)

sochoking

Objetos je príbeh o chlapíkovi, ktorý pracuje ako vládny zamestnanec v "STRATY a NALEZY" , čo je vlastne taký veľký, dávno nepoužívaný sklad  plný vecí počnúc veľkým obnosom peňazí, zlatými šperkami, oblečením až po staré antiky, ktoré vo voľných chvíľach rád renovuje a opravuje. Jedného dňa tam polícia donesie veľký kufor, v ktorom chlapík nájde pozostatky novorodenca aj s dokumentami. Od tej chvíle začína svoje súkromné vyšetrovanie. Prvé dve tretiny filmu sa mi lúbili. Mali dobrú atmosféru plus náznaky, že by mohlo dôjsť k istým psychologickým a dejovým zvratom. Bohužial, nedošlo a film skončil ako 'obyčajný' thriller s blbým koncom. 50%  ()