Šmardova mladická invence zcela ovládla studio. Cyril říká skutečné vtipy a z Radčina slam-poetry pokusu je dokonce první televizní virál! Před nemocnicí, kam chodí tajně žebrat cigarety, narazí Mirek na bývalého bezdomovce Luboše a popijí spolu na lavičce něco vína. Opilý Mirek pak podepisuje revers a vrací se domů. Šmarda má od té chvíle novou spolubydlící. Mirek ale samotu doslova nezvládá a stěhuje se k Radce. Plíhal požaduje od Mirka ukončenou neschopenku. V nemocnici si ji ale Mirek nevyzvedne. (Česká televize)

jungewolf

Bývalý bezďák, dnes padělatel Luboš zase perlí(vynikající R.Slovák), stejně jako Šmarda(V.Hrabák) a samozřejmě Johana plus Cyril, Radka a Mirek a kuchař v Dobrém ránu(Slávek Bílský). Zato M.Bendig je jako obvykle příšerný (např. v tv-seriálu Lynč nebo filmu BANGER) - prostě neumí hrát, je to amatér dobrý tak možná pro venkovské ochotnické divadlo .... . ***2.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 15.1.2024, 21.15 . ()

Takaru

Tenhle seriál nádherně uzrál. První sérii jsem si zamiloval, dva nové díly této druhé řady jsou ale ještě o level výš. Pořádná dávka nekorektního humoru, cikán chce hrát žida v koncentráku, jeden potutelný vtípek za druhým, ale hlavně neskutečně dospělý nadhled a žádná prázdná hluchá místa. Ten nejlepší lék na dnešní společenskou nákazu zasranou ultrakorektností a sebemrskačským všude přítomným kokotismem. Skvělá záležitost pro odpočinek a uvolnění stresu. Pět plných zářivých. Těším se, co bude dál. PS: Johana tuze sexy camel toe. ()

fabecc1222

Tak nevim, jestli to tvůrci s Mirkem při tohle vývoji děje vymysleli dobře. Takhle v něm nevidim moc humorného potenciálu do dalších dílů a je možný, že se z něj stane taková ta postava, kdy tvůrci neví co s ní, tak jdou od jednoho extrému k druhému. Ale uvidíme...Plus by to teda chtělo, aby Johana nebyla tak nesnesitelná megera, jako byla tady. Do čistého průměru to tak zachraňuje Radka a její chvilka poezie a Bendig se svojí kulturní vložkou o hereckých tužbách, což by také jediná výraznější vsuvka v rámci většího množství hostujících hvězd, kdy u ostatních to bylo podobné jako v díle ze StarDance, tedy že se jen mihly, ale účel nijaký... ()

Pepi74

Věděl jsem, že první dí nasadil laťku hodně vysoko ale takovýto propad jsem nečekal. Díl o tom jestli ona s ním bude bydlet, jestli ten bude bydlet s ní... Jediný fór je, že chvílemi příčetný a chvílemi nepříčetný režisér spí u sousedů. Děti jely domů samy...a? Ta jedna hvězda je za Borka a to ještě s odřenýma ušima. Velké zklamání! ()

Heso

Slabší než první díl. Trochu se obávám, aby Mirek děj spíš nebrdzil, vše je u něj poměrně předvídatelné. Čas ukáže, jestli jeho návrat byl tou správnou volbou. Šmardík je postava vtipná sama o sobě, ještě víc v kombinaci s Johanou. Cyril, který by ten děj mohl potahat, bohužel dostává minimum prostoru. ()