Epizody(6)

Počasí se úplně zblázní a cestující i zaměstnanci letiště jsou odsouzení strávit posledních pár hodin před Vánocemi společně. (Netflix)

Hannah1971

Pustila jsem na netflixu s tim, že se trochu vánočně naladím. Na zkoušku jeden díl a nic jsem si od toho neslibovala. Nakonec jsem sjela celej seriál a tohle se vážně norům povedlo. Rozehrané postavy, ano je to vánoční slaďárna, místy celkem dost drsná, ale to už takový život bývá. Vzpomněla jsem si při to na Lásku nebeskou a tohle bude oprávněně hitem letošních vánoc 2022. A moje vánoční přání milý skřítku je, že bych chěla bejt taky bohatá namyšlená snobka ;) Merry Christmas. ()

kytina

Jooo, za mě milý. Přesně to, co člověk v období Vánoc chce.. Lehce předvídatelný, ale proč prostě ne :) ()

hony23

Lidé cestující na Vánoce uvíznou na letišti v Oslu kvůli sněhové vánici, která zrušila všechny lety. Zde společně s personálem zažijí spoustu minipříběhů, dramat, hádek, usmíření a nových vztahů. Přestože je to vlastně takový typický vánoční doják, není to nijak kýčovité, jako jiné vánoční filmy a těch 6 půlhodinových dílů pěkně uteče. ()

Tomas_PO

Nórsky Vianočný seriál roku 2022, s relatívne krátkymi epizódami, čo je len v jeho prospech. V skutku milé mini príbehy, viac či menej sa prelínajúce. Niektoré sú podarené viac, iné menej. Trochu viac presladené, no sa počas Vianoc dá čakať. Mierne sklamalo málo Nórskej prírody či lokálnych špecifík. No keďže sa to odohráva na letisku, niet sa čomu čudovať. ()

Vilda_H

Může obsahovat spoilery: Tohle se Norům prostě povedlo. Buď jsem přecitlivělej vůl nebo je tento seriál masterpiece, neboť já se za celých šest epizod tohoto seriálu stihl čtyřikrát rozbrečet. V kostce jsou Veselé vánice o tom, jak parta náhodných lidí uvízne na letišti kvůli sněhové bouři a postupně sledujeme jejich životní příběhy. Líbí se mi naprostá rozmanitost charakterů postav. Dobrák od kosti, pilot suchar, popová star, uřvaná noblesní kráva, rozhádaní rodiče s dcerkou nebo introvertní kluk, který najde nejlepšího kámoše v opuštěném psíčkovi. A nakonec z toho vlastně každý vyjde dobře. I ten potenciální největší kretén je svým způsobem dobrák. Na letišti nehrajou kýčovité vánoční písničky, není vidět příliš vánoční výzdoby ani stromků, ale přesto na vás ta vánoční hřejivá atmosféra přímo dýchá. Tvůrci moc hezky pracují s hudbou ve filmu, samotní herci jsou všichni talentovaní, z jejich tváře se dalo vyčíst takových emocí než kdyby něco říkali. Měl jsem chuť na tom letišti uvíznout s nimi. Pro člověka, který nemá rád Vánoce nebo romantické motivy, se to může zdát jako kýč, ale vidím zde opravdu odlišnou práci od Britů nebo Američanů. A ta práce je vskutku skvěle odvedená. Dlouho jsem nevypustil u Netflixového seriálu tolik emocí. Osobně nejvíc miluju scény se zazobanou právničkou a pilota ve VIP salonku se slečnou s růžovými brýlemi. 95 %. ()

mia.com

Me to bohuzel vubec ale vubec nebavilo. Shledla jsem dve epizody a dal jit nehodlam, protoze me vlastne ani nezajima, jak to bude dal. ()

NikiVai

Veselé vánice byla bravurní oddechovka s nádechem Vánoc. Sněhová vánice a uzavřené letiště v Oslo. Sledujeme jeden den a noc náhodně uvízlých cestujících i zaměstnanců letiště. Každý člověk je jiný a prochází jiných životním příběhem. A my máme možnost nahlédnout do jejich životů a být při tom, když zapůsobí kouzlo Vánoc a ledacos se změní. ()

jarynzlesa

Velmi vkusně zobrazené prolínající se příběhy na první pohled nezajímavých lidí, které většině z nich vážně a zajímavě mění život náhodné setkání s těmi, se kterými se již dávno měli setkat. Vánoční atmosféra je jako bonus. ()

Marrakech86

Trochu mi to připomíná vánoční terminal, jen je škoda, že tam chybí Tom Hanks. Mám rád veškeré filmy či seriály v prostředí letiště a tady se mi trefili opravdu do noty. Moc pěkný a opravdu na Vánoce jako dělaný. ()

rostsoft

Nevím, proč to má označení drama, spíš bych řekl, že to je komedie. Taková naivní komedie, která neurazí, ale také není ničím výjimečná. Dle mého názoru takový průměr. ()

Senátor

Přestože se jedná o vánoční seriál na Netflixu, je to evropská tvorba s plejádou uvěřitelných lidských příběhů, které Vás zaujmou a potěší... ()