Na cestě jen s batohem v Thajsku se influencerka sociálních médií Madison (Emily Tennant) seznámí s CW (Cassandra Naud), která ji ukazuje nespoutaný způsob života, ale CWho zájem o ni nabere temnější obrátky. (JasonCZ)

pornogrind

Pokud bych tenhle film měl někomu doporučit tak spíš kvůli nádherným lokacím(matka příroda prostě dokáže divy a některý místa a záběry jsou fakt krásný) než kvůli filmu samotnýmu. Pochválit sice ještě lze kameru a zvolenou hudbu ale dějově, napětím a atmosférou tomu chyběl ten správnej drive. Určitý přitlačení na pilu by určitě nebylo na škodu. I tak věřím, že svoje příznivce si tenhle kousek najde. Já mezi ně ale patřit nebudu. Aspoň né v tom smyslu, že bych to potřeboval vidět někdy znovu. 2hvězdy. ()

veverysiak

Nie je to zlé, príbeh kvôrky živiacej sa mne nepochopiteľnou novodobou činnosťou v pútavej prírode a s obstojnou zápletkou síce zaujme, ale len na čas projekcie, nie je to zas až také originálne a šokantné, aby si to človek zapamätal na dlhší čas, pekné dievky a ešte krajšie interiéry a najsamkrajšia krajina, takže 35%. ()

xxmurphyxx

Ako....čakal som o dosť väčšiu kokotinu, na koniec to nebolo také zlé. Miestami to malo príjemne napínavý vibe, niektoré scény boli fakt top notch, hlavne tá posteľná bola chuťovka. Pre mňa bol najväčší kameň úrazu výber hlavnej antagonistky a v podstate aj hlavnej postavy filmu, keďže v podstate nezmizla z obrazu po celú dobu. Takže sledovať jej hnusnú tapetu na ksichte spolu s jej arogantným chovaním a nadpozemským egom bol pre mňa celkom slušný záhul. Obsadiť tam aspoň vizuálne príjemnejšiu babu, pridať jeden, dva mordy naviac a bolo by to o dosť lepšie. ()

EvilPhoEniX

Be careful who you follow. Decentní malý a neurážející Thriller, který premisu influencerství zvládá neotravným stylem. Příběh se odehrává v atraktivní lokaci Thajska, kde přijíždí atraktivní influencerka Madison a seznámí se tam s milou dívkou, jenže hezky vypadající nové přátelství brzy nabere nečekané obrátky. K filmu se toho moc bez spoilerů bohužel nedá napsat, jelikož první zvrat příjde už někde v první půl hodině, takže doporučuji nekoukat ani na trailer. Film má příjemné tempo, je docela napínavý, vystupují zde hezké slečny, má pár nápaditých zvratů, natočený je obstojně a kdo není moc náročný, tak ho to může uspokojit. Na můj vkus to však bylo poměrně light, mohlo to být celé vyhrocenější a drsnější, bez pořádného násilí to zkrátka nemá na mě takový efekt, ale uteklo to dobře. 6/10. ()

ainadalkaz

Jeden sobotný večer som listoval cez katalóg filmov na AMC+ a narazil som práve na Influencer. Po nedávnych skúsenostiach s Mad God a Quicksand boli moje očakávania nulové, no aj napriek neatraktívnemu názvu som na film kvôli sympatickému posteru klikol. Musím usúdiť, že nemať očakávania a nevedieť o čom film presne je sa v niektorých prípadoch naozaj oplatí. Influencer je veľmi sympatická jednohubka, ktorej celý dej sa odohráva v pôvabnom Thajsku (väčšina filmu, na rozdiel od niektorých iných low budget filmov, bola v Thajsku aj natočená, čo na mňa urobilo dobrý dojem). Dej je síce hneď v prvej tretine veľmi predvídateľný, ale vôbec neurazí a baví. Napriek tomu sa ale 90 minút zdalo veľa a pokojne mohli 15-20 minút zrezať. ()

• Název filmu se objeví až ve 27. minutě. (pornogrind)

Časové pásmo bylo změněno