Špionky

• Česko Totally Spies - Špiónky (více)
Francie / Kanada / USA, (2001–2013), 57 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Claire Guyot, Fily Keita, Céline Mauge, Jean-Claude Donda, Jess Harnell, Jennifer Hale, Kathy Ireland, David Sparrow, Jim Ward, Jason Deline, Nick Jameson (více)

Série(6) / Epizody(156)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

pugs

Čím viac dielov, tým išla kvalita príbehov dole. Začiatok výborný, koniec úbohý. Scény sa v niektorých dieloch opakujú, opakujú sa misie/dej lenže tam dajú iné prostredie a dajú tam inú "obeť". Keď už v novšej "vylepšenej" verzii špióniek stratili nápady, mali toho nechať, len pokazili asi jeden z kvalitných seriálov, ktorý sa vysielal na Jetixe... 5/10 ()

Marrianna

Náhodou, mezi všemi těmi odpudivě animovanými rádoby serálky pro předpubertální obecenstvo je tohle určitě skoro jako růže mezi trním. Je to příjemné a zábavné a mě se to líbí. Špionky jsou fajn a pro malé holčiny jak vím ze svých zkušeností je to vážně baví. A to je důležité jelikož to je cíleno právě na tuto skupinu! Na tuto skupinu a mě :-) ()

Gechitka

Komentáře odpad! dávají většinou chlapi, kteří nemají smysl pro humor. Těžko to řadit do věkové kategorie 10 let, protože by děti takovému humoru asi nerozuměli. Já bych to tipovala na kategorii 12+. Mně se špionky vždycky líbily, takové pěkné odreagování od reálného světa a vzpomínání na dětství přecházející v pubertu. Ještě dnes si ráda zkouknu nějaký díl a zasměju se tomu. Nejvíc obdivuji asi Sam, ale Clover a Alex tomu dodávají grády. ()

berg.12

Seriál z francouzské produkce, animovaný ovšem typickým anime stylem. Tři středoškolačky, hlavní zbraň jedné tajné agentury, zachraňují svět před nebezpečnými šílenci a maniaky. Cílová skupina řekl bych 10-12 a spíše ta femininější polovička. Krátké epizody s typicky stále stejnou strukturou a vývojem. S rostoucím počtem epizod roste i nápaditost, ve srovnání se svými kolegy na FOX Kids a Children's Channell spíše nadprůměr. A upřímně, raději kouknu na 5 epizod tohohle seriálu než 5 minut novodobých "Charlieho Andílků". ()

Marek1991

Jeden z animovaných seriálov, ktorý som často rád pozeral. Šikovné dievčatá, farebne všetko pekné. Dnes sa už na mnoho vecí pozerám z nadhľadom a uznávam, že veľa dielov sa nepodarilo napriek tomu, že pár ich bolo naozaj super. Je to pre mňa taká priemerná rozprávka. Ak sa vaše deti nudia a vy im chcete pustiť rozprávku tohto štýlu alá Cartoon Network, Jetix, či Fox Kids, tak táto by ich mohla zabaviť a dodať im trochu života, na Alex, Clover a Sam, či Britney a ich šéfa Jerryho asi len tak ľahko nezabudnú. ()

• Seriál se měl původně vysílat od 3. listopadu 2001 do 1. června 2010, ale začátkem roku 2012 byla oznámena produkce 6. série. (mai)
  • Úloha s prevozom špióniek cez rieku je variáciou na hlavolam "vlk, koza a kapusta". (Mandragor)
  • WOOHP je zkratka pro World Organization Of Human Protection, neboli Světová organizace na ochranu lidstva. (mai)