Boyband

všechny plakáty

Skupina dvaceti talentovaných mladých lidí, těch nejlepších z nejlepších, sdílí sen stát se členy prvotřídní šestičlenné chlapecké kapely. Jako rivalové procházejí intenzivním výcvikem ve zpěvu a tanci pod agenturou World Star majitelky Khun Sereny, královny zábavního průmyslu. Juju a Top jsou mezi stážisty, kteří usilují o svůj sen. Jejich vztah se však vyvine z rivalů na přátele a nakonec ještě více. Upřednostní lásku před svými sny? (emkon)

1kiki16

Tohle byl opravdu zajímavý seriál, nakouknutí do zákulisí, jak asi probíhá hledání nového boybandu. Chvílemi to bylo takové neohrabané, ale celkově příběh dobrý se spoustou tance a písniček i na tak málo episod. Nemám moc v oblibě Arta, ale jeho postava mě tu vážně bavila, jak Ryu vždy vytáhl cokoliv odkudkoliv. Herci byli fajn, hlavně mě okouzlil představitel Topa. Ale konec je pro mě hodně neuspokojivý, nevím, jestli tvůrci původně mysleli na druhou sérii, pak by to dávalo asi smysl. Jsem ale rozhodně ráda, že jsem tento seriál mohla vidět. ()

• Natáčelo se ve starobylém městě Ayutthaya v Bangkoku a v provincii Krabi v jižním Thajsku. (emkon)