Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

Likan7

Velmi zajímavé téma zpracované nejméně zajímavým způsobem. Z dokumentu se prakticky nic kloudného nedozvíte, jen problém Pornhubu s nelegálním obsahem. A to je doslova všechno. Chybí tu reálná investigace, nějaké vyšetřování, prakticky cokoliv, co by mě těch pocitově šíleně dlouhých 90 minut udrželo v pozoru :)) ()

rublik05

Nešlo si nevšimnout, jaké ohlasy dokument Pornhub: Sex, prachy a internet po svém uveřejnění vzbudil. Vesměs se ale jednalo o různé mediální výkřiky, bylo tedy třeba se podívat, jak se tento nevšední dokument Netflixu povedl. Zpočátku dokument působí velmi nezajímavě, bohužel až do závěru se na tom nic nezmění. Z informačního hlediska se jedná o silně podprůměrný počin, divák se o dané platformě nedozví takřka nic, téma dětské pornografie je až trestuhodně nevyužité, respektive odfláknuté, že vyzní zcela do prázdna. Oslovení účastníci, tedy konkrétně jejich výpovědi, jsou občas až vyloženě k smíchu, stopáž je vyloženě přestřelená. Dokument jako celek působí, jako by Suzanne Hillinger šlo primárně jen o vzbuzení pozornosti kontroverzním tématem, nebo že si se zpracováním moc nevěděla rady a vyšla z toho nakonec taková odfláknutá nicneříkající nuda. 2/10. ()

Demonic189

Chcel som sa niečo dozvediet o PH a veciach okolo neho a dostal som ukecanu a ultranudnú mrdku o jednej, pre mňa neznámej, kauze s nelegálnym pornom... ()

Flory14

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů... to určitě. Nic nového, zajímavého či šokujícího se člověk nedoví a to se u dokumentu zkrátka nesmí stát. Začátek a vznik stránky je totálně odfláklý a nic neříkající. Oka herce se snažili vybrat pestré ale nějaká velká zpověď či sebereflexe se nekonala. Že bych po snímku měl větší emaptii k hercům se fakt říc nedá. Občas se vykreslili jako chudáci co by pak neměli na obživu což mi přišlo strašně bizární ( pokud jako podnikatel ze dne na den přijdu o příjmy a nemám na druhý měsíc nic, jsem tupec).  Herci naplňovali i stereotyp "pornoprůmyslu" a  působili trochu hloupě, jediná zajímá mi přišla ta zrzka která se snažila i něco občas řict. Delká neodpovídala vůbec obsahu, jediná zajímavá věc je vlastně třikrát znovu otevřena a nic jiného to nemá. Což je jediné plus a to ukázka divákům jak nekontrolovatelný a pro nezletilé nebezpečný může PH být ale potřebuje kvůli tomu  vůbec člověk koukat na tenhle dokument? Za mě určitě ne a i podprůměrně inteligentímu člověku to dojde samo. ()

HERGImanCZ

Velmi zvláštně strukturované sdělení o... čem vlastně?Nový dokument o Pornhubu není uchopen úplně nejlépe. Samotné informace jsou rozhodně zajímavé, i když pro mnoho diváků asi ne úplně nové. Velkým problémem je však forma a struktura. Scénář skáče od jednoho bodu tématu k druhému, někdy se náhodně vrací zpět, jindy pak máte pocit, že zabíhá k tématu úplně jinému. Během dokumentu také slyšíte velké množství názorů obou stran, ale chybí tu dostatečně nestranné usměrnění, vypíchnutí toho podstatného nebo alespoň nástřel závěru. A to nehorší je, že kvůli zmíněným problémům si vlastně na konci nedokážu odpovědět na jednoduchou otázku: O čem vlastně celá ta stopáž byla? ()

ESW

Z komentářů mám trochu dojem, že pánové čekali porno a dostali dokument. Možná to je silný signál pro Netflix, že by měl zavést sekci pro dospělé.. Každopádně dokument zajímavý o tom, jak je těžké se touhle praci uživit. Nebo není. ()

Hemlock

Já si vždy myslel, že nešukané slepice, kdákají vždy nejvíce - omyl… V tomto rádoby dokumentu totiž kdákají i slepice, které se šukáním živí. Doporučuji pornhubu rozšířit své portfolio o gayporno a další mnohopohlavní transhovadiny s nádechem různobarevných kojtusů a celosvětová podpora bude okamžitě v jiných dimenzích… ()

Arigato

Minimální informační hodnota, dokument nenabízí nic zvlášť nového a jeho minutáž šla popravdě zkrátit na polovinu. Když už nic, alespoň poskrovnu poodhaluje nejtemnější část tohoto pornokorporátu i široké veřejnosti a klade především důraz na obrovské riziko, jenž tento nezastavitelný kolos, často balancující až za hranou zákona, představuje. ()

ESNYR

Cílovka už nejsem asi 30 let. Poslední porno jsem viděl snad před 15 lety a to ještě asi nebude úplně těch 15 ale více. Dokument jsem si našel na základě toho že jsem zjistil že existuje a že je o pornhubu. No tak jak začít ..... herečky nejsou zrovna výtvor dokonalosti ani co se týká IQ ani co se týká krásy (utahaný, vytahaný, pokreslený, silikonový ... ... mě osobně spíše odpuzovaly) a navíc se mi zdá že pořádně nevěděly, ani autoři ani herečky, co by chtěly zdělit. Motá se to v kolotoči pláče a stížností a potom v nějakém poselství které má ukázat aby se holky nedaly zlákat vidinou snadného zisku, protože ..... Po shlédnutí, zasedla manželka k písí a po nějaké době googlení, jsme zjistily že ta jedna holčina co nám byla povědomá a u které jsme si řekly že ji známe od vidění (párkrát se tam mihla na pozadí), je opravdu češka a zřejmě bydlí někde okolo kolem. Dalších pár informací po googlení nám dalo vědět že videa s těmito aktérkami jsou opravdu podivná a praktiky více než zvrácené. Porno vždy bylo o kráse a o tom že ty holky jsou mladé a ještě krásné a mají ty dokonalé těla ...... To co ukázaly tady se ztěží dá nazvat mladým a ztěží dokonalým. Myšlenky utekly ze scénáře sami protože i na hloupé myšlenky je potřeba trocha umění, takže je spousta věcí zřejmě čistá improvizace. Dokument mohl nabídnou širší sondu, hlubší proniknutí do problémů a hlavně to pojmout stylem kdy by se ukázal nějaký jasný příklad u kterého bych asi uměl držet pozornost. Jo a jak jsme googlily, narazily jsme na tohle "= nejbohatší ženy pornoprůmyslu =" Po přečtení si pak nutně musíte říct, že pokud vám nějaká holka řekne že dělá porno kvůli prachům, tak víte že kecá, protože pokud tohle jsou ty nejbohatší, tak jaké almužny berou ty holky o kterých se nikdo v podstatě ani nedozví ?? (mám pocit že jim u těch výdělků a majetků vypadlo pár nul, ale udělat tolik chyb v jednom článku je nemožné, takže ty cifry budou opravdu tak jak mají být) Hodnocení bych viděl někde mezi 1 a 2, protože něco to řeklo a pokud už vám není 15 asi má smysl se podívat i na to že natáčet porno není jen o sexu. Hmm ... hmm ... dám 2 snaha tam přece jen byla. ()

Sebule

No upřímně, měl jsem problém to dokoukat. Velice špatně podané a člověk neví, co chtěl dokument předat. Na jednu stranu trochu propagace Pornhubu, ale na druhou stranu neustálé tlachání o tom, jak je Pornhub špatný. Několik věcí, které byly v rozhovorech, nedávaly vůbec smysl. Hodnocení: 3,5/10 ()

AndrewNewman

Z hľadiska informácii dokument o ničom. To čo sme chceli vedieť sme sa z tohto absolútne nedozvedeli. PH je absolútnym gigantom v rámci erotického obsahu na internete a každého z nás zaujímalo to, ako sa to niečo také vôbec zrodilo. Tvorcovia nám ale ponúkli kauzu ohľadom nelegálnej pornografie, ktorá si rozhodne zaslúži pozornosť, ale ako hlavná téma dokumentu to skrátka bolo málo. ()

Tomas_PO

Sledovanie dokumentu o Pornhube je samo o sebe podivné a rovnaký je aj celý dokument. Čo-to sa síce dozvieme o zákulisí, no kĺže to po povrchu, "herečky" zrovna k právne vzdelaným nepatria, aj keď občas svojou priamočiarosťou príjemne prekvapia. Téma je to ale holt komplikovaná, (show) biznis šialený, víťazov málo, no porazených veľmi veľa. ()

Holly_Molly odpad!

Východoněmecký fekál porno má větší vypovídací hodnotu, než tenhle pseudokundament. Žádný zajímavý informace ze zákulisí, jen 94 minut nudnýho pročítání všech možnejch i nemožnejch internetovejch článků jakože "POrNHuB zLý" a cca 12 kýblů slz zklamaných pornohereček... ()

Sopholojong

V jednej scene vam na ruzovo prefarbena blondina povie ako nesuhlasi s propagovanim pedofilie, skodliveho obsahu a aka je emancipovana a nezavisla, aby vzapati, ked sa komentator opyta: "Takze Pornhub by nemal mat zisky a vy z nich nic tiez, za ten skodlivy obsah". Holka zrazu zvrtne a uz je so vsetkym pornom vsetko OK. Meh! Michael Moore ma menej samoucelne a alibisticke dokumenty nez toto. Mrdalo sa vzdy a mrdat sa bude! Je to najvacsia radost skurveneho zivota... A par frigidnych feministiek s tym nic neurobi. Jedinu radost mi urobilo vidiet po rokoch uz teraz milfku (panicku) Cherie DeVille... to boli casi najprudsich vystrekov. :D ()