La Chose derrière la porte

• angličtina The Thing Behind the Door

Mladou ženu Adèle (Séverine Ferrer) doslova pronásleduje smrt jejího manžela Jeana (David Doukhan), který zahynul v zákopu během první světové války. Zoufalá a neschopná čelit této tragické ztrátě se Adèle obrací k černé magii v naději, že jí milence přivede zpět. (JasonCZ)

Pitryx

Bohužel, toto není moje parketa. Je to pomalé a děsně nudné. Dlouhé záběry na babu, která třeba jí, nebo něco dělá. Občas se tu sem tam objeví náznak hororu, nebo sem tam i dobrá scéna. Celkem je jich však málo. Což je pro mne důvod snižovat hodnocení. Dávám deset procent za masky a deset za ty občasné triky. A dvacítku za poslední půlhodinku. Více dát nelze. ()

Easykill

Něco je za dveřmi aneb zasaď svého manžela! 81 minut a z toho jsou 15 minut titulky. Ok, celkem příjemná stopáž, když je to úplně o ničem a stojí za zvelebení bytu malbou hovnem po zdi. A při tom malování si můžeš klíďo píďo něco veselého prozpěvovat, protože ti nic neuteče. Ve filmu padne cca 10 vět, z toho 7 je volání jména. Někdo může samozřejmě podchytit pod krkem celé to tajemno, ale i kdyby ho mučil, ani za zlatou píču na platinovém podnose mu nevyzvoní o co tady jde... Není to úplná tragédie a má to i pár zajímavých scén, ale tím to končí. Amatérské a snaha o tíživou atmosféru nevyšla. Z tohohle měl být spíš kraťas i když je to už tak dost krátké. ()

brasek odpad!

Lacný ochotnícky film pre nejakú treťotriednu internetovú televíziu aby mala čo vysielať. Absolútne mimo čohokoľvek. ()