Kill Her Goats

Audra (Arielle Raycene) dostane ako darček vysnívaný dom, no čoskoro sa z neho stane živá nočná mora, keď prídu nepozvaní hostia, ktorým sa nový majiteľ domu naozaj nepáči. (Arsenal83)

Arsenal83 odpad!

Že vraj slasher, ale taký, že ho asi treba preložiť doslova z angličtiny, pretože zabiť jej kozy, znamená fakt, že kozy. Celý film je zameraný len na herečky, ktoré sú ochotné ukazovať svoje telo a dlho a poriadne detailne, čiže namiesto hororu ide skôr o erotický film, kde by som sa nečudoval, ak by režisér mal na kamere zaschnuté kilá semena. Tragický film, kde každá behá bez podprsenky po pláži, spí bez podprsenky, chodí po byte bez podprsenky, pozerá von oknom nahá, každá sa aspoň párkrát osprchuje, aby bolo všetko vidieť aj namokro, aj keď náhodou nejakú zavraždia, tak si ešte rýchlo stihne vyzliecť tričko. ()

pornogrind

Tak u tohohle filmu bych nemusel znát ani jméno režiséra, protože i tak bych poznal, že to točil ten samej režisér co film Muck(2015). Rukopis Steva Wolshe je prostě nepřehlédnutelnej a oba filmy jsou si v mnohým podobný. A nejde jen o častokrát nesmyslnou nahotu. Tyhle filmy totiž potká s největší pravděpodobností i stejne osud. A to nepochopení diváků s čímž je spojený nízký hodnocení. Podle mě S. Wolsh točí svoje film záměrně tak jak je točí a spousta diváků prostě jeho styl nepobere. Ano i já přiznávám, že zhruba první hodina nepřináší nic extra zajímavýho a ty dialogy těch "nádher" jsou doslova ubíjející. Na druhou stranu nikdo snad ani v tomhle snímku nemohl očekávat nějaký objemný a smysluplný dialogy. Kdo si ale počká ten se dočká i nějakejch těch krvavějších scén. Závěrem jen dodám, že předchozí všemi zatracovanej Muck(2015) mi sedl o něco víc. Možná je to i tím, že byla vidina Prequelu i Sequelu(dnes už je to asi nereálný) a já ten film bral jako střední část příběhu. Zde se o5 sice zase rozhazujou odpady ale za mě Kill Her Goats do odpadových vod rozhodně nepatří. Proto varuju všechny ty, kterým nesedl Muck ať tohle raději ani nezkouší. Lepší 2hvězdy. ()

kingik

Režisér Steve Wolsh vzdal holt kozám. Přírodním, silikonovým i těm hospodářským. Prolistoval pár čísel Playboye (to jsem si nevymyslel, opravdu půlka obsazených slečen pro tento časopis v minulosti pózovala) a na základě toho obsadil herečky. Z pozice voyeura, což je jeho zásadní úchylka, nechal první polovinu filmu na bázi pozorování tří spoře oděných slečen, které nastěhoval do prokletého domu. Druhá polovina už je věnována útočníkům s kozími maskami. Poprsí zakydané krví, potřísněná tílka krví, těsné šortky a kalhotky a v ruce nějaký ten pracovní nástroj pro obranu i útok. Arielle Raycene je opravdu vnadná blondýnka, která by zřejmě zvládla brilantní hraní všemi svými tělesnými otvory. Co naplat, její kozobraní je její hlavní hereckou devízou, ačkoliv ze všech účastnic má zlozvyk dávat si před ně neustále ruce. To její dvě kamarádky, Ellie Gonsalves a Monica Sims, byly přece jen po vůli režiséra a vzorně se promenádovaly nahoře bez. Kdo by vlastně po první eroticky nastavené polovině ještě očekával cokoliv hororového, že. Tak dobrá, režisér i s celým štábem odevzdal přebytky mlíčí a neochotně přistoupil na hororové přepadení domu. Něco extra se v tohle směru neurodilo. Dojela na plac čtvrtá slečna, Danielle Mathers, ta už perlila jen svojí zadnicí. Na svlékání už asi byla moc velká tma, štáb byl unavený, kameramani trochu usínali, osvětlovači sotva drželi stabilitu a diváci měli dojem, že sledují nějaké speciální vydání erotického magazínu, tak se najednou nestačili divit, že jsou z příjemných erotických mrákot rušeni křikem, lomozem a krevními splašky. Eroticky laděný a velmi jednoduše pojatý horor na příjemné rozjímání i pokoukání.  8/10 ()

Kudly4

Režisér se ukázal v roce 2015, se svým prvním Hororem Muck, který sice byl dosti amatérský, ale mně se to tenkrát docela líbilo (nahota, nahota, nahota). Po osmi letech je Steve Wolsh zpět, ale že by se posunul za tu dobu někam dál, se teda říct nedá (snad jen po technické stránce, je to o něco lepší, není z toho cítit až takový amatérismus). Ta úvodní scéna a ty titulky, tady jsem si říkal, že to vypadá rozhodně kvalitněji a čekal jsem, že to teda bude tak o dva levely lepší, než ten jeho první Horor, ale bohužel není. Příběh je kurevsky nudný, první hodinu se tu jenom žvaní (stopáž, je přepálená, mělo to být tak o dvacet minut kratší) a většinou se ty kecy nedaly ani poslouchat, nahoty je tu méně, to zakrývání prsou ve sprše, bylo docela trapný, vzhledem k tomu, že ty scény tu jsou hned dvě a celkem dlouhé, ale holky jsou tu pěkný, to se musí nechat, každopádně, hraní jim moc nešlo. Gore nezajímavé, levné a snad nejlepší scéna, byla právě ta úvodní. Kdo viděl Muck a nehodnotil odpadem, dá tomuhle šanci, ostatní můžou v klidu vynechat a věnovat 100 minut, něčemu jinému (28. hodnocení, 8. komentář) ()

brasek odpad!

Čo je toto za film? Na začiatku dvojitá vražda, veľa krvi, roztrhané hrdlo, žiadna emócia strachu. Nenadchlo ma to, lebo to bola predzvesť nezmyselného hlúpeho vraždenia a také filmy už ma nebavia. Lenže potom sa to zmení na nudný "dokument" o troch slečnách a ich prsiach. Úplne zbytočný filmový počin. ()

• Do závěrečných titulků jsou vloženy nepovedené scény. (pornogrind)
  • Film bol natočený na mieste Cape Cod v Massachusetts. Natáčanie sa uskutočnilo ešte v októbri 2015. (Arsenal83)

Časové pásmo bylo změněno