České chaty snů

(pořad)
TV spot
Reality-TV
Česko, 2023, 40 min

Češi jsou národem chatařů, a tak se trojice kamarádů Sebastian, Petr a Martin rozhodnou lidem chaty impozantně zrekonstruovat, aby se z českých chat staly chaty snů. (TV Prima)

Krasnoludek odpad!

Další z nepovedených "Prima napadu". To je tak když se vezme cizí nápad a přebarví se do verze televize Prima a nemůže vzniknout nic jiného, než trapný, amatérský paskvil, který si hraje na světovost. ()

zdeno_bla odpad!

Tohle musí být vtip nebo nějakej druh recese. Tři debílci s oběma levejma, krásný chaty zkurvený bezpohlavní laciností a naprosto zoufalej a trapnej scénář. Po účinkování v tomhle bych už nechtěl žít. Tragédie. ()

Redyx1 odpad!

Okopírovany pořád, který ztrapnila banda českých vidláků a originálu  se nepřiblížila ani z 5 % , je to naprostý odpad a paskvil!!! ()

xtraffic odpad!

Takovýto případ jsme tu ještě neměli a čert nám ho byl dlužen, aneb 3 ňoumové se rozhodli dojebat každou chatu, kterou potkají. Tento pořad je nejlepší jen bez zvuku a nebo jen zvuk. Hlášky jsou trapné a kluci asi opravdu mají problém se svým společenským určením. Odpad! EDIT: Tato tři individua prej vystudovala architekturu...No potěší to koště... Pořad je protkan PP (dle babi Pořad Pokračuje)... Třeba Kerchr na chatu je ideální pro líné paničky a nebo šmejdská krytina šhitjam. ()

eWok odpad!

Norské domy vs. české chaty.  Placement je tam i tam – ok.  Že jsou norské rekonstrukce exkluzivnější – ok, taky je to nejbohatší země.  To že i Norům někdo v zákulisí pomůže – ok.  Ale těm Norům tak nějak věřím, že to co dělají umí. Svoji práci prezentují přímo před kamerou a věřím jim, že sami umí makat.  Tady ti tři kluci chvíli do něčeho vrtají a střih - a je uděláno, pak odpočívají a střih - a je uděláno. Připomíná mi to spíše promo videa dodavatelů sestříhané do jednoho uceleného příběhu. ()