In aller Freundschaft - Season 7 (2004) (série)
Režie:
Jürgen BrauerScénář:
Marion DotzelKamera:
Uwe ReuterHrají:
Dieter Bellmann, Thomas Rühmann, Johannes Steck, Andrea Kathrin Loewig, Alexa Maria Surholt, Jutta Kammann, Ursula Karusseit, Cheryl Shepard, Thomas Koch, Arzu Bazman, Stephen Dürr, Uta Schorn (více)Hrají
Dieter Bellmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Rühmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Johannes Steck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Andrea Kathrin Loewig
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Alexa Maria Surholt
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Jutta Kammann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ursula Karusseit
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Cheryl Shepard
USA
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Thomas Koch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Arzu Bazman
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephen Dürr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Uta Schorn
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Simone Hanselmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Armin Dillenberger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Lutz Magnus Schäfer
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)