• gabin(a)

Velké zklamání! Taková jména, hlavně můj milovaný Michel Galabru, a taková....průjem. A to jsem nekritický frankofil. Snad jsem to ani neměla vidět.(11.2.2010)

Na francúzske komédia sa dá vždy spoľahnúť.(7.8.2010)

Rozpočet €30miliónovTržby Celosvetovo $2,074,000(30.6.2010)

• Jamal

Čím dál tím víc začínám věřit, že francouzské komedie se točí jak na bežícím páse ( a bohužel většinou nestojí ani za řeč ). Nepomohou mu ani zvučná jména, prostě humor francouzské komedie opouští. I když jsem u toho neusínal, rozhodně jsem se ani nebavil, byl to film ale nenáročný, snadno se na něj dá zapomenout. Vtipné scény s tím jak orálně uspokojuje ve filmu každý každého a San Antonio ( jako parodie na Jamese Bonda ) jezdí v Morganovi ( takové to divné auto ). No a Gérard - od toho jsem čekal víc, ne jen, že polovinu své role projí, ale také, že se u něj alespoň párkrát zasměju. No nevadí budu si na takové filmy asi muset zvyknout.(29.7.2007)

Rozhodně to nebyla zábava tak obřích rozměrů, jaké měl Michel Galabru. Proboha jak mohl četník ze St. Tropez takhle ztloustnout. To snad není ani možný, vždyť vedle něj vypadal i tlustej Gérard Depardieu jak podviživenej Somálec. Samotnej film má nevtipný odkazy na Bonda, idiotskej děj, nevtipný dialogy s vyjímkama tvořící ono pověstné pravidlo a mile přiblblou postavu Gérarda Depardieho. Celkově je film tak na dvě hvězdičky. Třetí hvězdičku dávám právě za tlustýho Galabra, protože v době kde se propaguje hubenost takovým způsobem, že pro holky se stala vzorem sexy postavy smrtka na pražským orloji, jde tenhle chlap evidentně proti všem modním sexy trendům a to se mě moc líbí.(2.7.2007)