• Rhed
  **

  Ačkoliv jsem fanouškem G. Lanvina už od dob Specialistů a Pochodu ve stínu, tentokrát tvůrci šlápli s jeho obsazením poněkud vedle. Ani druhý Gérard dvakrát nepřesvědčil.(29.6.2009)

 • Kwaichi
  ***

  Na francúzske komédia sa dá vždy spoľahnúť.(7.8.2010)

 • gabin(a)
  *

  Velké zklamání! Taková jména, hlavně můj milovaný Michel Galabru, a taková....průjem. A to jsem nekritický frankofil. Snad jsem to ani neměla vidět.(11.2.2010)

 • Jamal
  **

  Čím dál tím víc začínám věřit, že francouzské komedie se točí jak na bežícím páse ( a bohužel většinou nestojí ani za řeč ). Nepomohou mu ani zvučná jména, prostě humor francouzské komedie opouští. I když jsem u toho neusínal, rozhodně jsem se ani nebavil, byl to film ale nenáročný, snadno se na něj dá zapomenout. Vtipné scény s tím jak orálně uspokojuje ve filmu každý každého a San Antonio ( jako parodie na Jamese Bonda ) jezdí v Morganovi ( takové to divné auto ). No a Gérard - od toho jsem čekal víc, ne jen, že polovinu své role projí, ale také, že se u něj alespoň párkrát zasměju. No nevadí budu si na takové filmy asi muset zvyknout.(29.7.2007)

 • T2

  Rozpočet €30miliónovTržby Celosvetovo $2,074,000(30.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace