Depp vs. Heardová

• Velká Británie Depp v. Heard
Velká Británie, 2023, 2 h 26 min (Minutáž: 48–50 min)

Režie:

Emma Cooper

Kamera:

Jeff Hutchens

Hudba:

Edmund Butt

Johnny Depp (a.z.), Amber Heard (a.z.), Kate Moss (a.z.)

Epizody(3)

Hollywoodem nedávno otřásl ostře sledovaný soudní spor, který na internetu způsobil úplné pozdvižení. V tomhle dokumentu poprvé zazní svědectví obou stran. (Netflix)

lemonova

Kde je pravda, to sa, samozrejme, nedozvieme. Ale urobené je to dosť nešťastne, úplne v duchu dneška: chce to byť zábavné, a la influencer... avšak ten materiál zábavný nie je ani trochu. Je to naopak veľmi ťažká, až tragická story. Navyše v druhom pláne ukazuje, aké jednoduché je manipulovať masami. Celkom sa bojím situácie, keď raz  tento svet vezmú do rúk súčasní mladí povrchní, emočne zabrzdení a nevzdelaní ľudia. ()

M.i.k.e

Původně jsem tenhle “dokument” v očekávání tendenčního blábolu neměl vůbec v plánu, leč člověk míní a manželka mění, takže jsem se mu nevyhnul. K mému velkému přkevapení to ale nakonec taková tragédie není a i když tu je pár momentů, které by diváka měly/chtěly dostat na stranu Amber Heard tak se jim to moc nedaří a Deppovi fanoušky naopak ještě víc přesvědčí o tom že je Heard ulhaná dorota. Mě osobně tahle pidisérie nic nedala ani nevzala a i nadále jsem tým Johnny (byť přesvědčený o tom že i on má máslo na hlavě…a ne jedno)…60% ()

misterz

Ten, kto má na svojej strane verejnosť, je víťaz. Tým samozrejme nechcem povedať, že by Depp klamal vo všetkom, mrcha bola hlavne Amber. Pochybujem, že by ju týral a tie mee too žvásty boli tiež prehnané. A Deppovi sa ani nečudujem, že mu po tej ich x útokoch a odrezanom prste došla v lietadle trpezlivosť. Myslím, že sa rozhodlo správne, aj keď vo vyšetrovaní boli diery, to nepopieram. Dôležitejšie je ale, aby Depp už natočil niečo normálnejšie ako len tých Pirátov z Karibiku. Priemer. 60/100 ()

Alementina

Kauzu jsme moc nesledovala, jen to, cemu se neslo vyhnout v ramci zakladnich zprav, takže za mě zpracovány dobře. To, že dvě psychicky nevyrovnany trosky na sebe hazaji špínu je věc druhá. Ti dva si toho nemají co vyčítat. Depp starej fetak a ožrala se slabosti pro krásný mrchy a Amber vypočítává ulhana mrcha. Youtuberi na tom vydělávají a soudcem je hlavně fanaticka veřejnost. Obraz doby to poskytuje přesný. ()

chrispe

Průměrný dokument, který mě zpracováním moc nezaujal, i když je zřejmé, proč ho tvůrci zpracovali právě takto. Pravdy se stejně nikdo nedobere, jako v mnoha jiných případech bude někde mezi. Beztak se jak žita mlátili navzájem. To co bylo opravdu zajímavé a děsivé, byla ta divácká masa “s názorem”, slepé zbožňování modly a brutální šikana možné oběti. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna