Kdo je Erin Carterová?

• Velká Británie Who Is Erin Carter? (více)

Epizody(7)

Britská učitelka žije v Barceloně poklidným životem. Pak ale dojde k ozbrojenému přepadení v supermarketu, které odhalí její tajemství… a násilnou minulost. (Netflix)

tuctovychlap

celkom podarené, bavilo ma to, nenudilo..nebyť toho záveru (tým myslím poslednú minútu a pol, ako i Eržinej nekončiacej kondičky (napr. napriek priestrelu), pokojne by som dal štyri náboje..takto zo zásobníka ešte jeden odoberiem.. ()

roabe

40ti kilová (i s botama) a 150 cm vychrtlina nejenom že sejme všechny záporáky, ale zvládne to i odkrvená s průstřelem břicha... Přiblblá parodie ()

Hugho

Ako varianta x-krát videného príbehu to nebolo nič svetoborné, ani casting nič extra, ale napodiv to drží pohromade (v rámci žánru) a dá sa na to pozerať, dokonca je to vhodné na nočný binge watch na odpútanie od reálnych problémov.. Silná materská a tele-novel linka. Do polovičky 6. dielu je to na 4*, potom to išlo dole. ()

stret

Podla popisu ide o serial USA / Britania, co naznacuje nejaky standard kvality. Je to ale spanielsky serial so vsetkymi negativami tvorby EU. Hlupe, s nizkou uveritelnostou, a hlavnou postavou, ktorej sympatickost je charakterizovana svedsko-kurdskym povodom, co je len o chlp lepsie nez keby bola spanielka. Cize zle. Pohyb, technika boja, choreografia hlavnej postavy je pohyb bezneho netrenovneho cloveka, a udery prezije len vdaka reziserovi. Nelogicke spravanie, nerealne beckove technologie, mizerne beckove dialogy,.... atd, atd - cize rukopis EU tvorby. ()