Target

EvilPhoEniX

Sympatický korejský Thriller, který sice nestrhne, ale neurazí. Příběh se zaměřuje na dívku, která si koupí pračku přes online second hand shop, jenže narazí na podvodníka, kterého online v recenzi poníží a tomu se to samozřejmě nelíbí a rozhodne se, že ji te života udělá peklo. Je to krom podvodníka také hacker i sériový vrah, který skrz online bazar láká své oběti. Rozhodně trochu jiný pohled, psychologický terror tu funguje dobře, hrdinka dostává celkem slušně zabrat, napětí je místy hezky vygradované a řemeslně také velmi fajn. Trochu však zamrzí, že na můj vkus je to takové obyčejné. Bodycount je malý, násilí je poskrovnu a žádný zásadní zvraty zde taky nedostanem, což jsou pro mě rozhodující faktory pro vyšší hodnocení, ale kdo tyhle thrillery s magorem v patách může, tak určitě nešlápne vedle. 6/10. ()

dannyyy

Mladá pracující slečna nemá moc peněz nazbyt, a tak si koupí použitou pračku přes "Bazoš". Bohužel ale natrefí na podvodníka, psychopata, vraha a hackera v jedné osobě. Když ona slečna najde podvodníka na netu pod jinými inzeráty, tak napíše varovný komentář. Podvodníkovi se to nelíbí a několikrát jí požádá o smazání příspěvku. Bohužel konverzace vygraduje do situace, kdy jí podvodník díky hackerským zkušenostem udělá ze života hotové peklo. ()