Pavel Dorotka: Pivo a velký kozy

Režie:

Pavel Dorotka

Pavel Dorotka

bratr.Milan odpad!

Je český Tommy Wiseau? Nevím. Rozhodně se zdá, že se o to ze všech sil snaží. O jeho existenci jsem doposud neměl ani tušení a mělo to tak zůstat. Bohužel jeden z mých oblíbených uživatelů ohodnotil tento jeho „videoklip“. Když jsem zjistil, že má 1% a všichni mu dávají odpad, vzbudilo to mou zvědavost. Podíval jsem se před tím ještě na přehled zdejší filmografie mistra Dorotky. To se jen tak nevidí! Téměř celá je v černých číslech, všechno v čem hrál, nebo režíroval. Často to nejsou ani jeho projekty, prostě si umí vybírat, čeho se zúčastní. Všechny tyto klenoty se pohybují v hodnocení blízko nule. Nikdy jsem na ČSFD nedal odpad, protože zkaženou tvorbu nekonzumuji, ale tady jsem to s vypětím všech sil vydržel až do konce. Trvalo to naštěstí jen přes tři minuty. Jestli si něco zaslouží odpad, je to toto domácí video, které se zde vydává za videoklip. Kdykoliv se o nějaké filmové dílo otře Pavel Dorotka, vyhnu se mu příště obloukem. Dávám 1% za to, že si „tvůrce“ nahrávání „písničky“ očividně užíval. Pokud chcete natočit nějaký film, ale bojíte se, že na to nemáte, podívejte se na něco z tvorby mistra Dorotky a s chutí do toho. Horší než on být nemůžete. ()