Zločinci by se měli začít bát. Do služby totiž nastupuje seržant Ma. Bylo mu přiděleno velení v okrsku Saj Wan, kde podsvětí vládne gangster, který si říká Tygr. Maův předchůdce se nechal snadno podplatit a Tygrovi tak procházelo vše, co udělal. Ma je ale čestný policajt a úplatkářství z duše nenávidí. Má jediný cíl - zbavit svůj rajon zločinu. Výhrůžky ho nemohou odradit a zkorumpovaní kolegové už vůbec ne. (oficiální text distributora)

drankeryth

Druhe pokracovanie je lepsie v kazdom ohlade aj ked jednotka je tiez dobry film. V tomto filme to dotiahli uplne dokonca a je to prespikovane do posledneho detailu a vsetko som to hltal jednym dychom bez nadychnutia:) Akcie su vymyslene genialne pridanim komickych situacii, ktore ma rozosmievali pocas celeho filmu. Dobrych scen je tam neurekom a ako priklad uvediem to zbesile pojedanie feferoniek, aby protivnikom mohol znemoznit utoky oslepenim:) Film bol radost sledovat a odporucam ho kazdemu, kto ma rad tento druh filmu. ()

Rathalos

Vyborna zabava i akcia tak ako aj v jednotke,Jackie Chan opat nesklamal,cize nemam dovod davat nizsie hodnotenie,kedze som nadmieru spokojny...:-) ()

MickeyStuma

'Projekt A' je vlastně něco jako 'Police Story' a také vcelku škoda, že z toho také nezvykla trilogie. Jackie Chan a jeho styl opět v plné parádě akční bitek zábavných scén a pořádného akčního švihu. Scénář se zdá být plnohodnotný, ale přeci jen je ve smyslu děravý jak ementál. Je u takového toho filmu jako by to ani nevadilo. Snímek plný skečů, kaskadérských kousků jako obvykle ve spoustu akčních scénách které prostě baví a tají dech zároveň. Jedinou škodou je, že se tu opět neobjevují Sammo Hung a Yuen Biao. A jen tak pro zajímavost, stejně jako v předchozím snímku je i zde odkaz na Harolda Lloyda v podobě padajícího domu na Jackieho Chana. ()

kersten

Som antifanúšik Jackieho Chana. pre tento krát som spravila výnimku, keďže tento film je zaradený do rebríčka 1001 filmov, ktoré musíte vidieť než zomriete. A stalo sa to, čo som očakávala. Nič. ()

Tamten

Až příliš zmatený děj, kdy občas už nevíte, na které straně ten či onen člověk vlastně stojí a jestli už ve filmu předtím byl či nikoliv. Souboje sice nejsou špatné, ale opět tu převládají spíše akrobatické prvky s nejrůznějšími předměty, než bojová umění. ()

Marfab

Taková čínská sranda.pro oddych a pohodu je to fajné,člověk se u toho zasměje více než u některých dnešních tzv. komedii(boha jeho stojí to za h...nic). ()

Looka

80% ze začátku jsem z toho byl dost rozpačitej, jelikož humor je tu vskutku dementní a dialogy na úrovni pětiletejch retardů často postrádají dokonce i smysl. Vše ale vynahrazují až artistické výkony zejména J. Chana. Chaplin by se nemusel stydět. Rytíři z Šanghaje - kteří jsou jasnou vykrádačkou - co se týká akčních scén jen slabým odvarem. ()

Stanix

Pokračování Projektu A dle mého názoru zábavnější než minulý díl za přispění roztomilé Maggie Cheung z Police Story ságy. Best of: Kaskadérské kousky na bambus-konstrukcích a útok feferonkama :) ()

FortKnox

Tak už to není taková taškařice jako první díl, což je jedině dobře. V dnešní době už to ovšem není dostatečně dobré. Klasická Chanovka z dvacátého století, kdy diváky více zajímala Jackieho mrštnost něž nějaký děj. ()

MartinTerran

Tradiční Chanův film, kde nechybí skvělé vtipné bitky se super choreografií. Příběh je zde spletitější, složitější a propracovanější než ve většině Chanových filmů, proto dávám 4*. Opět jsou zde vtipné momenty a scény (nejvíc mě pobavilo schovávání v baráku). Postavy dobré herci také a pobavila přítomnost "sekerníků". Prostě není co dodat další skvělý film s Chanem. Hodnocení: 72/100. ()

JosefTomas

Dvojka už nemá takovou svižnost jako jednička, ale nechci tento film zavrhnout, na každém filmu je nějaká práce, ale mohla se využít lépe, než zde. 50% ()

Filmaris

Prekvapujúco rovnocenné pokračovanie na film, kde síce už nejaké postavy z jednotky chýbajú no príbeh sa vie zaobísť aj bez nich. Po Jackiem tento krát ide malá skupinka pirátov, ktorí chcú pomstiť svojho šéfa, ktorého Jackie v jednotke vyhodil do vzduchu a do toho dostane prípad, ktorý sa týka miestneho gangstra, ktorý podpláca policajtov. Opäť sú tu skvelé akčné scény, humor, šialené kaskadérske kúsky, ale aj skvelý príbeh, ktorý nestráca tempo. Oproti jednotke tu ale nie sú akčné pasáže tak dlhé a dovolím si tvrdiť, že aj choreografie, na ktoré sa síce dobre pozerá nedosahujú až takú úroveň. V podstate Jackie tu viac uteká a skrýva sa, ako bojuje ale jeho charizma a nápaditosť to zachraňuje. A aj napriek nie toľkým choreografiám som sa poriadne zabavil. ()

Stanmi

Projekt A 2 nepřímo navazuje na první díl, který je nám připomenut v několika scénách hned na začátku. Tentokrát je seržant Drak Ma (Jackie Chan) převelen do okrsku Saj Wan, kde má vyčistit čtvrť od zločinu, což nebude vůbec lehký problém...Bohužel v tomto díle už nevystupují Jackieho parťáci Sammo Hung a Biao Yuen, což je škoda, ale pár starých známých z prvního filmu se nám tady objeví. Bitky jsou opět na vysoké úrovni, kloubouk dolů před Jackiem a jeho týmem. Vtipná složka filmu ze začátku dost pokulhávala naštěstí druhá polovina napravila dojem. Příběh je tentokrát trochu košatější než v prvním díle, ale díky tomu se pořád něco děje a film udržuje diváka v pozornosti. Projekt A 2 ačkoli to se to v první polovině filmu nezdálo, tak se kvalitativně vyrovnal svému staršímu bratříčkovi a představil nám zase tu správnou chanovskou zábavu. ()

HKstars

Po úvodním tříminutovém sestřihu událostí prvního dílu se po hlavě pouštíme do nové kapitoly Dragonova (Jackie Chan) života. Po úspěšné akci s piráty je totiž velitelstvím povýšen a dostává do vedení policejního sboru. Kdyby tak tušil, že dostal na starosti korupcí prožraný okrsek a kolegu, který inscenuje zločiny, aby si nahnal body a stal se tak policistou měsíce. Dragon a čtveřice jeho věrných pomocníků z prvního dílu brzy začne ve městě dělat pořádek a to se vůbec nelíbí mafiánům a dalším nekalým živlům. Navíc se ve správnou chvíli objeví několik odbojářek (mj. Maggie Cheung a Rosamund Kwan) a, světe div se, i pár přeživších pirátů... Bohužel navzdory prvnímu odstavci, jenž slibuje divoký rej situací a pokusů rozdupat Dragona na kousíčky, se toho v první půli filmu moc neděje. Možná je to absencí Sammo Hunga a Yuena Biaoa nebo má prostě příběh až příliš vážnou fasádu, ale většina gagů nemá tu správnou šťávu a občas se divák ušklíbne i nad nemotornými záminkami k boji ("Jestli se dostanete k těm dveřím živí, tak vás nezavřu"). Bylo by však chybou, kdybyste u filmu usnuli, protože do druhé půle už se Chan "pochlapí" a vytáhne z rukávu dobré vtipy (schovávací scéna v bytě) i nadupanou akci (první bitka s piráty), která vrcholí ve strhujícím finále (jak jinak)... Chybělo málo a Project A 2 mohl být velehitem. Kdyby si Jackie hned na začátku ujasnil co chce vlastně točit a příběh nebyl tak přehuštěn postavami (ve chvíli, kdy na scénu vtrhli císařští agenti, jsem se začal trochu ztrácet ;), šlo by o důstojné pokračování legendy. Takhle je to "jen" notně přidušená akční freska. Má však své světlé okamžiky, kvůli kterým stojí za pohled... 60% ()

zurivymlok

Tak to je prostě špica. Jeden z nejlepších Jackieho filmů. Humor, akce, skvělá choreografie. Prostě všechno, co na Jackíem miluju je tady na nadstandardní úrovni. Nechápu, že tento film se k nám nikdy nedostal. Asi bych si to více užil s dabingem. Kantonština /či co to bylo za jazyk/ má úplně jinou intonaci. ()

chaosteory

Jackiho východní filmy jsou prostě nejlepší, už první díl byl pecka, vždy rád vidím duo Chan\Hung, Hung tu sice není, ale jsou zde známí z Božské Relikvie a z Police Story, což potěší dvakrát. I když nemusím tuhle dobu, do které je děj zasazen, Jackiho akční a komediální herectví je ve vrcholné formě a celý film provází jeho typická choreografie. Jen lituje, že jsem ho neviděl dřív. ()

Sofius

Film jsem viděl už před delší dobou, ale pamatuji si jej jako velmi důstojné pokračování prvního dílu. Tentokrát se Jackie musí obejít bez svých "bratří v triku" a tak film především stojí na něm, ale zvádá to s přehledem. Co mě nejvíce překvapilo, byla kvalita humoru, která je podle mého soudu na komedii tohoto typu velmi nadprůměrná. Scénka v bytě "květinářek" je přímo geniální a graduje svou komplexností. Co se týče choreografie, tam zase vyniká scéna útěku Maa s Chunem před piráty. Dokonce ani nechybí, podobně jako v "jedničce", odkaz na klasické černobílé grotesky. Celkově je film nečekané překvapení, které je povinností pro fanoušky žánru. ()