Čiju mahó no mačigatta cukaikata

Makikomarete Isekai! (E01)

(epizoda)
  • Japonsko 巻き込まれて異世界! (více)
TV spot

TV spot

Katakimiku

Klasické dark fantasy, klasickou oddechovku i klasickou harémovku už v sezóně máme, další v pořadí je pak samozřejmě klasický isekai. 3 středoškoláci se dostanou do fantasy světa a musí se stát hrdiny a naučit se ovládat magii. Přichází však ,,nečekaný" zvrat!! Hlavní hrdina může ovládat extrémně vzácnou magii, což nikdo z jeho kamarádů nemůže😱Tak tohle nikdo nečekal! Co se mi ale pro změnu líbí je, že to pravděpodobně nebude jen tak a hlavního hrdinu bude čekat tvrdý trénink s nejlepší postavou seriálu, Rose. Příběh, animace, hudba a ani většina postav mě zatím nezaujala, ale kvůli Rose jsem ochotná tomu dát ještě šanci. Komedie díky ní funguje a ovlivňuje mi i celkové hodnocení. Asi to nedokoukám, ale ještě epku tomu zkusím dát. 6.2/10 ()

gumbo

Tak tu máme další isekai. A tentokrát jeden co by snad nemusel skončit v propadlišti dějin. Sice tu máme klasický transport studentů do fantasy světa za účelem porážky krále démonů, transport přímo před krále, vysvětlení jim základních věcí ohledně světa ve kterém se ocitli, měření magických schopností atd... Prostě spoustu věcí, které jsme už viděli tisíckrát. Ale vidím hned zpočátku jistá pozitiva. Postavy nevypadají jako tupé šablonovité kusy, ale snad budou mít trochu zemitější charaktery. Nikam se nespěchá, dokonce se jede nad rámec mangy, aby se nám trochu více na začátku představili postavy. Projel jsem prvních pár sešitů mangy a ta taky nevypadá zle (má to potenciál). Takže by jsme se mohli dočkat příjemného překvapení. Co se týče příběhu, animace a hudby, tak zatím není moc hodnotit, tudíž dávám opatrných 70% ()