Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Ostrovy (S02E01)

(epizoda)
Velká Británie, 2016, 59 min

V prvním díle nové řady věhlasného cyklu vás zavedeme mimo jiné na Komodo, kde žijí největší ještěři na světě, na Madagaskar, který obývá přes sto druhů lemurů, nebo do Jižního ledového oceánu, kde o přežití bojují tučňáci uzdičkoví. (Česká televize)

pubkitch

Lenochod trpasličí je king. Jeho epizoda je možná ta nejjemnější indie romance ever. V absolutním kontrastu s tím následuje ponor do temnoty dávných časů k nejstarším vládcům planety. Majestát vytesanej z hořící lávy. Život vdechnutej ohněm z hlubin Země. Udělejte si kafe, objednejte si pizzu, nastavte budík na pátou a nechte se poslat do prdele. Celá série Planet Earth je totiž jedno velké Fuckoff lidskému druhu. Díky, pane Attenboroughu. ()

Scallywag

Geniální, krásné a neuvěřitelně dojemné :) Zejména bych vyzdvihl části s leguány mořskými, bojujícími o život s obrovskou převahou užovek a nebezpečný "ráj" pro tučňáky uzdičkové na Zavodovskiho ostrově. ()

planetta

O kvalitách BBC dokumentov nepochybujem ani na sekundu. Pozerám sa na to s obdivom akú nádhernú planétu máme, a zároveň je mi do plaču že ju pomaly ale isto meníme k nepoznaniu kvôli ľudskému egu. ()