Kdysi dávno, za vlády krále Richarda Lvího Srdce, kolovala legenda, kterou každý znal - o muži, jenž bohatým bral a chudým dával. V celé říši slul jménem Robin Hood. Ví se, že on a jeho družina nedali spát zlému šerifovi z Notinghemu a že si namlouval a získal srdce panny Marion. Tím však jejich příběh neskončil. Táhl se dál, zahalen tajemstvím, až zmizel zapomenut v bludišti času a křehké paměti. Neb Robin a Marion počali dítě - dceru... Dějiny snad zapomněly na vládu Filipa, syna Richarda Lvího Srdce, ale to hlavní se o něm ví: Filip zůstal svobodný. Své srdce dal do zástavy ženě bez dědického práva. Dceři zloděje a dámě. Obyčejné ženě - neobyčejně statečné. Říkalo se jí - Gwyn a byla dcerou Robina Hooda. (oficiální text distributora)

irri

A mě se to líbilo. Sice nechápu, který blázen nazval tuto pohádku dobrodružným a akčním filmem, ale určitě to bylo pěkné, romantické a dokonce to mělo i nějaký (trošku převídatelný) děj. A Keira byla úžasná a mikádo jí ohromně slušelo. ()

swinevenca

Skoro pohádka zasazená do atraktivní legendy, podobně jako např. Muž se železnou maskou od Wallace. A dojmy se opakují - tak nějak to uteklo, bavil jsem se, ale nejčastěji to bylo na účet věcí, jenž byly asi tvůrci myšleny smrtelně vážně. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

fruitixx

Áááá máme tady paní rádoby Robinku Hoodovou v ženském, trošilililinku slabším odvaru. Napadá mě taková menší výstižná básnička: Když se někdo opičí, tak je to pak o píp-tchi.Takže tolik k ději a námětu, jinak postavy jsou celkem dobře vybarveny a psychologicky to celkem ušlo. Taková odpočinková pohádka do TV. ()

Danushkadii

Jááj, to bolo veľmi pekné :D Taká škoda, že sa nemohli vziať :) Milujem romantické filmy z minulosti :D A samozrejme šťastné konce :D Podľa mňa McDowell bol naozaj veľmi roztomilý :) Nie je to zrovna nejaký známy perfektný film, ale určite na spríjemnenie chvíle je :) Tak keďnemáte čo robiť odporúčam :D :D ()