poster

Princezna zlodějů (TV film)

 • USA

  Princess of Thieves

 • Slovensko

  Princezná zlodejov

Dobrodružný / Akční

USA, 2001, 88 min

 • Lacike
  **

  Najskor to bole cele myslene vazne, ale nakoniec z toho vznikla celkom slusna parodia.(29.12.2008)

 • Terva
  ***

  Lépe zpracované a mohlo to být za pět.(5.9.2009)

 • klerik
  ***

  Príjemná zábavka, celkom vipná. Keira si zarobila na Pitátov, Mc Dowell prekvapivo potešil a len málo chýbalo, aby to bolo rovnako roztomilé ako LEGENDA O JURAJOVI A DRAKOVI. Trochu veľa klišé...(30.12.2009)

 • Z0oMb3E
  ***

  V deň, keď si ženská ostrihá dlhé vlasy ide to s ňou dole vodou a robí jednu hovadinu za druhou. Tínedžerka Keira opĺzla už na začiatku filmu, tak si asi viete predstaviť, ako to pokračovalo. Jedna iracionalita strieda druhú, až kým sa na obrazovke neobjaví vystajlovaná lacnejšia verzia Híta Ledgra. Po jeho nástupe na scénu sa dejú už totálne srdcové píčoviny. Ešteže to skončilo v slušnom čase a nikto zo zainteresovaných sa nesnažil vytrieskať z dostupného materiálu niečo viac. Krátke scény, bojovky v štýle bezpečnosť nadovšetko a Malkom nič viac nič menej.(7.3.2013)

 • Parlay
  ***

  "Princeznu zlodějů" jsem sháněl velmi dlouho a nakonec jsem musel vzít zavděk anglickou verzí se švédskými(!) titulky, které zaboha nešly vypnout, neboť byly již součástí .avi souboru... I s moji průměrnou angličtinou jsem se ovšem v tak řídkém ději jednoduše nemohl ztratit :-) Musím s pravdou ven - snímek jsem sháněl výhradně kvůli Keiře, které to jako vždy moc sluší. Kei by to ostatně slušelo i v pytli od brambor... Díky ní je to za tři hvězdy :-)(14.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace