poster

Princezna zlodějů (TV film)

 • USA

  Princess of Thieves

 • Slovensko

  Princezná zlodejov

Dobrodružný / Akční

USA, 2001, 88 min

 • Terva
  ***

  Lépe zpracované a mohlo to být za pět.(5.9.2009)

 • Parlay
  ***

  "Princeznu zlodějů" jsem sháněl velmi dlouho a nakonec jsem musel vzít zavděk anglickou verzí se švédskými(!) titulky, které zaboha nešly vypnout, neboť byly již součástí .avi souboru... I s moji průměrnou angličtinou jsem se ovšem v tak řídkém ději jednoduše nemohl ztratit :-) Musím s pravdou ven - snímek jsem sháněl výhradně kvůli Keiře, které to jako vždy moc sluší. Kei by to ostatně slušelo i v pytli od brambor... Díky ní je to za tři hvězdy :-)(14.11.2008)

 • SOLOM.
  **

  Měl jsem dojem jako bych sledoval nějakou lacinou parodii na Robina Hooda od Asylum, pro kontrolu jsem si to skontroval ještě během sledování filmu a zjistil, že za tím stojí Disney. No tak to je jasné a začal jsem si u toho raději číst zprávy ze světa, protože se na tuto televizní frašku nedalo dívat. Keira Knightley je jediným důvodem, proč tomu nevlepím rovnou odpad. Popravdě jsem nestačil zírat na stupiditu scénáře, otřesné rádoby souboje a hlavně toho dementa s účesem ala kastrol. Pořád jsem ve skrytu duše doufal, že ten princ jí alespoň někde znásilní, ale marně. Vzrušení žádné, nuda jako prase a pevně věřím, že jsem to viděl naposledy.35%(1.2.2015)

 • fmash
  *

  Jen kvůli tomu označení „TV film“ v záhlaví jsem ochoten jít až na dvě hvězdy, protože jinak bych byl schopen Princeznu zlodějů hodnotit ještě hůř. Je mi fuk, že s historií to nemá nic společného (když je to pohádka), překousl bych ty naleštěné zubaté unylé postavy (Robin a jeho kámoš, nesympatické princátko z Francie, celá Keiřina Gwyn...), že choreografie soubojů bude úplně dementní bych u televizní pohádky taky skoro čekal (co nechápu je, že akční scény raději nevystřihli, ale o čem by to pak bylo, že?). Celý děj je bohužel naprosto pitomý a to už je něco, s čím se smiřuji mnohem hůř - a v kombinaci s výše napsaným už to dává nechutný salát. Čekal jsem nenáročnou podívanou a dostal jsem docela náročnou. Náročnou na nervy. Já vím, že Keiře bylo sotva 16, když to točila, tak konkrétně jí nic nevyčítám... ale když o tom tak přemýšlím, musím modifikovat svou první větu: jsem ochoten jít až na jednu hvězdu...(9.8.2010)

 • klerik
  ***

  Príjemná zábavka, celkom vipná. Keira si zarobila na Pitátov, Mc Dowell prekvapivo potešil a len málo chýbalo, aby to bolo rovnako roztomilé ako LEGENDA O JURAJOVI A DRAKOVI. Trochu veľa klišé...(30.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace