Princezna zlodějů (TV film)

Princess of Thieves

Princezná zlodejov

Dobrodružný / Akční

USA, 2001, 88 min

• Lacike

Najskor to bole cele myslene vazne, ale nakoniec z toho vznikla celkom slusna parodia.(29.12.2008)

• Dale

Ani Keirina krása nestačí na to, aby som tejto fraške dal vyššie hodnotenie. Klišovitý príbeh s, na historický film, neuveriteľne zlými súbojmi. A neviem kto môže sympatizovať so zostarnutými plešivejúcim Robinom Hoodom v podaní Stuarta Wilsona, pre ktorého to bola asi prvá kladná úloha.(24.12.2004)

Pouze své historické nevzdělanosti dávám za vinu, že jsem dosud neměl ponětí o tom, že Robin Hood měl dceru. Patrně by mi to zůstalo dál utajeno, kdyby se Gwyn nápadně nepodobala jisté britské herečce, pro níž mám nepatrnou slabost. Musím uznat, že bych o nic zásadního nepřišel, ale mne takováto pohodová jednohubka nemůže urazit, i když se o to párkrát rafinovaně pokusila.(24.3.2013)

• Morholt

Další variace na Hoodovské téma operující s tím, že ještě než to Richard schytal u Chalusu, stačil zplodit syna a Robin měl s Marion prozměnu dceru. Ovšem jinak je vše při starym . Šerif dál škodí lidu a na trůn si brousí zuby uzurpátor Jan. Koukněte se na všechny možné verze Robina Hooda (kromě seriálu z 80tých let a Ridleyho výpotku), dosaďte si místo Robina jeho dceru a místo Richarda jeho syna. Tahle televizní záležitost je nudná a plytká a za zmínku stojí snad jen náctiletá Keira a profesionální padouch Malcolm McDowell. Nuda. 10%(23.3.2012)

Príjemná zábavka, celkom vipná. Keira si zarobila na Pitátov, Mc Dowell prekvapivo potešil a len málo chýbalo, aby to bolo rovnako roztomilé ako LEGENDA O JURAJOVI A DRAKOVI. Trochu veľa klišé...(30.12.2009)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti. (Terva)

• - Okolo 30. minuty, kdy stojí princ Filip (Stephen Moyer) na pláži a promlouvá, je na pravé straně možné v záběru vidět plavat moderní kotevní bójky. (Terva)

• - Keira Knightley se musela naučit střílet z luku. Tato dovednost se jí pak hodila i při filmování snímku Král Artuš (2004). (Terva)