Princezna zlodějů (TV film)

Princess of Thieves

Princezná zlodejov

Dobrodružný / Akční

USA, 2001, 88 min

Lépe zpracované a mohlo to být za pět.(5.9.2009)

Príjemná zábavka, celkom vipná. Keira si zarobila na Pitátov, Mc Dowell prekvapivo potešil a len málo chýbalo, aby to bolo rovnako roztomilé ako LEGENDA O JURAJOVI A DRAKOVI. Trochu veľa klišé...(30.12.2009)

• Dale

Ani Keirina krása nestačí na to, aby som tejto fraške dal vyššie hodnotenie. Klišovitý príbeh s, na historický film, neuveriteľne zlými súbojmi. A neviem kto môže sympatizovať so zostarnutými plešivejúcim Robinom Hoodom v podaní Stuarta Wilsona, pre ktorého to bola asi prvá kladná úloha.(24.12.2004)

• Lacike

Najskor to bole cele myslene vazne, ale nakoniec z toho vznikla celkom slusna parodia.(29.12.2008)

Možná za to může moje slabost pro Keiru Knightley, ale tahle podivná televizní variace na Robina Hooda se mi docela líbila. Malcolm McDowell dokazuje, že padouši jsou vžycky zajímavější. Jen škoda patrně nepříliš vysokého rozpočtu.(2.1.2004)

• - Keira Knightley se musela naučit střílet z luku. Tato dovednost se jí pak hodila i při filmování snímku Král Artuš (2004). (Terva)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti. (Terva)

• - Okolo 30. minuty, kdy stojí princ Filip (Stephen Moyer) na pláži a promlouvá, je na pravé straně možné v záběru vidět plavat moderní kotevní bójky. (Terva)