Princezna zlodějů (TV film)

Princess of Thieves

Princezná zlodejov

Dobrodružný / Akční

USA, 2001, 88 min

• Morholt

Další variace na Hoodovské téma operující s tím, že ještě než to Richard schytal u Chalusu, stačil zplodit syna a Robin měl s Marion prozměnu dceru. Ovšem jinak je vše při starym . Šerif dál škodí lidu a na trůn si brousí zuby uzurpátor Jan. Koukněte se na všechny možné verze Robina Hooda (kromě seriálu z 80tých let a Ridleyho výpotku), dosaďte si místo Robina jeho dceru a místo Richarda jeho syna. Tahle televizní záležitost je nudná a plytká a za zmínku stojí snad jen náctiletá Keira a profesionální padouch Malcolm McDowell. Nuda. 10%(23.3.2012)

"Princeznu zlodějů" jsem sháněl velmi dlouho a nakonec jsem musel vzít zavděk anglickou verzí se švédskými(!) titulky, které zaboha nešly vypnout, neboť byly již součástí .avi souboru... I s moji průměrnou angličtinou jsem se ovšem v tak řídkém ději jednoduše nemohl ztratit :-) Musím s pravdou ven - snímek jsem sháněl výhradně kvůli Keiře, které to jako vždy moc sluší. Kei by to ostatně slušelo i v pytli od brambor... Díky ní je to za tři hvězdy :-)(14.11.2008)

• Dale

Ani Keirina krása nestačí na to, aby som tejto fraške dal vyššie hodnotenie. Klišovitý príbeh s, na historický film, neuveriteľne zlými súbojmi. A neviem kto môže sympatizovať so zostarnutými plešivejúcim Robinom Hoodom v podaní Stuarta Wilsona, pre ktorého to bola asi prvá kladná úloha.(24.12.2004)

• Lacike

Najskor to bole cele myslene vazne, ale nakoniec z toho vznikla celkom slusna parodia.(29.12.2008)

• fmash

Jen kvůli tomu označení „TV film“ v záhlaví jsem ochoten jít až na dvě hvězdy, protože jinak bych byl schopen Princeznu zlodějů hodnotit ještě hůř. Je mi fuk, že s historií to nemá nic společného (když je to pohádka), překousl bych ty naleštěné zubaté unylé postavy (Robin a jeho kámoš, nesympatické princátko z Francie, celá Keiřina Gwyn...), že choreografie soubojů bude úplně dementní bych u televizní pohádky taky skoro čekal (co nechápu je, že akční scény raději nevystřihli, ale o čem by to pak bylo, že?). Celý děj je bohužel naprosto pitomý a to už je něco, s čím se smiřuji mnohem hůř - a v kombinaci s výše napsaným už to dává nechutný salát. Čekal jsem nenáročnou podívanou a dostal jsem docela náročnou. Náročnou na nervy. Já vím, že Keiře bylo sotva 16, když to točila, tak konkrétně jí nic nevyčítám... ale když o tom tak přemýšlím, musím modifikovat svou první větu: jsem ochoten jít až na jednu hvězdu...(9.8.2010)