Legendárny animovaný seriál o nehynúcom úsilí vynalizajúceho kojota chytiť rýchlo-šprintujúce zviera ponášajúce sa na pšotrosa do svojich pazúrov a zjesť ho na večeru. Nikdy mu to však nejde, a tak stále vymýšla nové a vždy originálnejšie metódy (napr. trysky na chrbte). Road Runner mu vždy uniká so svojim slávnym gestom mig-mig. Táto rozprávka je jedna z mnohých z dielní Chucka Jonesa (Bugs Bunny Show). (PaCM4N)

Barghest

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty a nic se nedaří? Vzpoměňte si na Kojota. Podle mě je tohle z Looney Toones vůbec nejlepší. ()

Hruskovice

Postava kojota je vůbec jedna z nejlepších animákovejch postaviček :D Hlavně ten jeho ironickej pohled, když u se na to může vysrat lovit nějakýho pštrosa :D ()

wobufet

Moje nejoblíbenější Looney Tunes. Ačkoli se děj odehrává pouze v poušti, každý gag je excelentní. Kam se hrabe Tom a Jerry, Vilda je pro mě jednička. ()

kobe.AIR

Jeden z nejlepších animáků všech dob. A mezi námi, Wile e Coyote toho strašnýho Road Runnera přeci jen JEDNOU CHYTIL (díl 42, Soup or Sonic), ale má to malý háček.. "OK, wise guys, -you always wanted me to catch him-, now what do I do?" ;-) ()

miselin36

Jedna s klasik mojho detsva, v zlatych 90tich to chodilo stale, rano, poobede vecer, a stale sme sa na tom skvele bavili :) Na to sa nezabuda... ()

Etherium

Jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok po Tomovi, ktorú som musel vždy vidieť. Páčia sa my spomalené zábery :D a neschopnosť kojota :D. ()

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

13.11.2023

Jak se zdá, čeho je moc, toho je příliš. Před pár dny jste se zde mohli dočíst zprávu o tom, že studio Warner Bros. se rozhodlo po více než roce od kontroverzního zrušení komiksovky Batgirl a animáku… (více)