Cizinecká legie bere do svých řad každého a bez otázek. Do legie se přihlásí i americký voják a diplomat, kterému muslimové zabili manželku a on ji pomstil svým způsobem – v mešitě postřílel každého, koho viděl. Po rocích služby v legii se nechá naverbovat do služeb srbské armády, za vražedné války v bývalé Jugoslávii. Zde zachrání před smrtí muslimy znásilněnou Srbku, kterou rodina zavrhne. Žena teď nemá nikoho kromě něj a on začíná váhat: k čemu je dobré tolik zabíjení? (Film+)

PORTER44

Docela dobrý válečný drama z války v Jugoslávii,ze začátku to vypadá že bude film o Amerických agentech který honí teroristy ale pak se to otočí co jednomu z nich vybuchlá bomba zabije rodinu nechají i s kamarádem naverbovat do legie a skončí ve válce v Jugoslávii.Ve filmu nejsou vidět válečné scény jde spíš o život během války ve vesnicích a čistkách. ()

Herrydos

Ve službách legie je více suroví a temný film než jsem čekal což jen posiluje dusnou atmosféru budovanou po celou délku filmu. Na film i díky tomu co zobrazuje zcela bez servítek se nekouká zrovna lehce. Hlavní protagonisté své role zahráli dobře. Pěkné koukání to moc není ale otrlejší divák by si toto skvělé válečné drama neměl nechat ujít. ()

Ganka

Jak je čloěk zvyklý na americké hepy endy, tak začne být zklamaný, když tomu tak není. Silný a drsný snímek, překvapilo mě, že je z americké produkce. ()

nobodyfamous

Na tento film som narazil v TV pri náhodnom prepínaní kanálov a pre mňa jeden z najsilnejších a najlepších filmov o vojne. Aj dnes ma mrazí pri spomienke na niektoré scény. Krutý a surový pohľad na vojnu a ľudí v nej. Scény až mrazivo realistické. Ťažký film ktorý Vás nakoniec prinúti zamyslieť sa nad bezvýznamnosťou vojny. U mňa má tento film všetkých 5 hviezd. ()