Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • Politik

Stallonův první film: http://www.freevideo.cz/vase-videa/silvestr-stallone-v-pornofilmu-573760.html a opravdová katastrofa, nechutné bobry, amatérsky sehrané porno. Největší odpad všech odpadů! Avšak to co Stallone dokázal pak si zaslouží obrovské ocenění a respekt.(27.8.2010)

• Andersis

Doba byla tenkrát velmi chlupatá a diskoušská :)(11.8.2010)

• Superpero

Njn když jsem viděl "Herkulese v New Yorku," řikal jsem si jak se mohl Arnold po takový sračce prosadit jenže u Staloneho je to možná ještě větší zázrak. Když zrovna s někym nešuká, tak skáče přes ploty a běhá po paletách a prolejzačkách jak malý děcko. Tenhle film je fakt děs běs. Nejvypjatější scéna je, když Slye jeho holka kousne do čuráka a von jí za to hypersroluje a jako přídavek i vomrdá. "Italian Stallion" by ale neprošel ani jako péčko, z jednoho prostýho důvodu. Žádný pěkný ženský se nekonaj a všude se to hemží bobrama. A už vůbec nechápu tu "tancovačku" po finálním grupáči, asi tady měl někdo "umělecké sklony." Ale zase všechna čest Sylvesterovi, že i s takovým začátkem se prodral až na vrchol.(3.2.2006)

• speedy3

pergo zetkového formátu...co dodat....nechápu jak SS mohl takle klesnout!!!(14.11.2009)

• kobejn

Tendle film si svůj odpad! právem zaslouží, a myslím si, že se za něj vůbec nemusí stydět! Todle je totiž poctivě zaslouženej odpad!(24.1.2010)