Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • speedy3

pergo zetkového formátu...co dodat....nechápu jak SS mohl takle klesnout!!!(14.11.2009)

Samej bobřík, jeden Dušín... teda Stallone. Nějaký ten artový sex, lízání krve a rádobyznásilnění. No nepochybně zajímavá podívaná a odpad ani náhodou. A áno, oficiální text distributora vyhrává cenu za nejvýstižnější a nejpovedenější popis filmu všech dob.(10.7.2008)

• salahadin

Nene, nenechte se zmýlit, tohle není prequel k Rockymu...tohle je...jak to jen nazvat a nepobouřit slovník slušných slov?(19.3.2009)

• Jazzzz

Tohle jsem snad nikdy neměl vidět... Br... Je sice zajmavé jak začínal Rocky, ale možná když jsem to teď viděl tak vím, že jsem to ani vidět nechtěl... Nelze nezmínit ´jednu scénu z těch ke konci kdy tam Rocky křepčí v kolečku s nahými dívkami - no já jsem nevěděl zda se smát nebo brečet, ale na jakékoliv pozitivní hodnocení prostě nemám...(7.11.2009)

• dobytek

To jsem jednou tak trochu pod vlivem alkoholu na čsfd našel profil nějakýho péčka se Stallonem a podezřele nízkym hodnocenim. V tý náladě jsem se rozhod, že takovou blbost musim taky vidět, takže jsem započal se stahovánim (filmu, né kalhot). Další den jsem teda byl na vážkách, jestli to mam nechat stáhnout celý nebo zrušit, ale jelikož se přes noc stačil stáhnout skoro celej film, tak jsem si řikal, že už to nechám. Několik týdnů jsem pak tento skvost nechával bez povšimnutí, až jsem se jednoho dne rozhodnul, že se na to podívám. Jelikož jsem čekal fakt masakr, tak jsem si připravil zásobu lahváčů, abych se moh posilňovat alkoholem. Nejdřív mě trochu zarazilo, že film je s německym dabingem. Ale v péčku se stejně moc nemluví, takže to nevadí. Jenže to, co následovalo potom, to už bylo jen pro silný povahy. Stallone se válí ve sněhu, Stallone přelejzá plot, Stallone přeskakuje lavičky, bobr, další bobr, MEGA BOBR... No fakt dost děsivej zážitek. Abych pravdu řek, tak jsem to občas musel trochu posunout dál, protože hrozilo, že to na mně zanechá trvalý následky. Kdybych věděl, co to bude za hrůzu, tak bych se na to určitě nekoukal. Jestli teda chcete za každou cenu vidět Ramba v péčku, tak jen na vlastní nebezpečí.(17.4.2007)

• - Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)

• - Stallone na otázku producentů, jestli by byl ochoten se svléknout, odpověděl: "Proč ne? Doma se svlékám každý večer, dokonce zadarmo." (McLushi)

• - Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)