Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • JohnRambo

Tak takúto kravinu som nevidel už pekne dlho. Od porna to má ďaleko a od filmu ešte ďalej. A ten tanec na konci! Pre boha! Odpad je slabé slovo. Fuj!(26.7.2008)

• aluna

Jeden kamarád kdysi řekl hlášku roku - že by chtěl natočit "psychologické porno s prvky humoru". Nikdy jsem nevěděla, jak by to asi mohlo vypadat, ale po tomhle kousku to dostává jasnější obrys. Snad tomu chybělo jen to porno. Jinak je to dokument ze života bobrů a ostatních zvířat (koz, semtam nějakej hřebeček, jen milovníci ornitologie si na svý nepříjdou). Takže největší brko se objeví asi v půlce filmu a potom, co ho tam přeblafnou všici, začne teprve ten pravej mejdan (kterej pořádá setkání klubu wrestlerek). A při závěrečným tanci alá "kolem ohně", kdy tam holky začnou ty svý zviřátka venčit, jsem brečela smíchy a doufala, že se rozrazej dveře, vlítne tam naštvaná Adrianne, Slye zfackuje a pošle ho do ringu, kam patří. Nevím, co byl původní záměr tvůrců, jakejže žánr se to rozhodli zplodit, ale to, co z toho vzešlo, by sice nevzrušilo ani bandu odsouzenců na doživotí v cele s nejvyšší ostrahou, ale zábavný to je nadmíru. A ty sexy hlášky!!! : Go ahead, give me all your juice! / You are so hot when you get mad! Ách ách!!(25.8.2010)

• DruidKarel

Co mám říct k tomuhle super filmu? Italský hřebec je ve skvělé formě... Běhá po dětským hřišti v zimě, skáče po lavičkách v parku a ještě se umí pěkně vyválet v prašanu... Je to něco mezi Salo aneb 100 dní Sodomy, muzikálem Hair a Žlutou ponorkou s Beatles. Ten Stallone to nezachrání, ani kdyby tam ty bobry holil, je to šit... Navíc je tam ještě černoška s afro na hlavě stejným jako mezi nohama, v tomhle si nezadá s žádnou běloškou z týhle špatný erotický shitkomedie... Jediný, co Slyovi v tomhle filmu závidím, tak to je jeho koženej kabát a ta super bekovka... Konec je ale úchvatnej - africkej tanec kolem keberce se zrcadlem půjčeným z Petřínský věže. Dlouho jsem se tak nepobavil... ODPAD to jistí a něco pro Slye: Jsi mistr, že jsi se z týhle sračky dokázal vyhrabat tam, kde jsi... Už jsi se dokázal úspěšně vrátit s Rockym Balboou i s Rambem, ale Italskýho hřebce nech u ledu...(13.8.2008)

Samej bobřík, jeden Dušín... teda Stallone. Nějaký ten artový sex, lízání krve a rádobyznásilnění. No nepochybně zajímavá podívaná a odpad ani náhodou. A áno, oficiální text distributora vyhrává cenu za nejvýstižnější a nejpovedenější popis filmu všech dob.(10.7.2008)

• Frajer42

Jakožto Stallonův velký obdivovatel, jsem byl nucen podstoupit i tento velkofilm. Samozřejmě, že jsem již před zhlédnutím očekával monstrózní sračku, protože moc dobře vím, jak strašně zbytečným žánrem soft porno je. Pochopitelně to vím pouze z doslechu. Už úvodních 10 minut dost hlasitě našeptávalo, abych vzal nohy na ramena a utekl, dokud se to dá. Než Stallone předvedl, jaký je neuvěřitelný tvrďák, tak si zaběhal zasněženou krajinou v jakémsi medvědím kožichu, přeskákal 5 plotů, 10 laviček a nevynechal ani dětskou prolézačku. Průprava na Rockyho? Tiše jsem doufal, že až dojde na tu část pro dospělé, že to bude za něco stát. Nestálo! Příběh je od samého počátku lobotomická záležitost, takže jsem ho projel s patřičným zrychlením, které odpovídalo jeho kvalitám. Bohužel se do filmu dostala celá plejáda zrůdiček, takže nakonec nestál ani ten Sylvesterův kovboj. Chvílemi si člověk připadá, že zabloudil v zoo do bobřího výběhu. 60 minut vzájemného plazení se po sobě bych nepřál nikomu ani vidět, natož pak zažít. Chudák Sylvester, kam až se člověk musí snížit pro 200 dolarů. Tento pokus o film je mnohem horší, než už tak dost děsivá pověst, která ho předchází. Fuj, fuj, fuj. Už nikdy se nepodívám na Stalloneho tak, jako jsem se na něj díval dosud.(15.6.2016)