Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

SOLOM.

Rád bych napsal, že bylo zajímavé sledovat svého oblíbeného herce v jeho začátcích, ale v tomto případě tomu tak nebylo. Sly se z finančních problému dostal až k natáčení jakési parodie na erotické filmy a soft porno – protože o porno se v tomto případě rozhodně nejedná. Žádná pořádná „klepačka“ se tu nekonala, jen přehlídka bobrů a koziček a sem tam vykoukne i malý pták samotného Stalloneho. Ten se za těch 200 dolarů párkrát pomazlí s kozičkama, zbičuje opaskem povlečení na posteli, pak si jako „lehne“ na partnerku a jako si zaprcá, aby se následně zúčastnil tanečního grupáče bez sexu. Totální katastrofa jak ze strany erotiky, příběhu i toho sexu – takže PORNO ani omylem – obyčejný BLAF. Jednu hvězdu dám za to, že se z téhle sračky dokázal vyšplhat až na vrchol Hollywoodu… ()

Stíba odpad!

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-) ()

JesterKruger odpad!

Tak tohle je hodně velký omyl. Z nějakého záhadného důvodu jsem si myslel, že tento film je erotická komedie. Ono to vlastně i komedie ve finále je, protože to je tak špatně natočené, až se z toho dočista zblázníte, a pak se budete smát i tomu, když někdo se půjde vyčůrat, a nebo si bude mýt ruce. Co už ale taková komedie není, tak je důvod, proč tu Stallone vlastně hrál. Bylo to kvůli jeho finanční situaci, kdy byl úplně na dně, a hrál jen proto, aby nemusel spát někde pod mostem. Mě porna nikdy nezajímala, a asi mě ani zajímat nebudou. Maximálně když už, tak to musí být opravdu komedie. Ale ne komedie ve stylu, že se tvůrcům nepodaří natočit " film ", ale ve stylu, že se tvůrci opravdu o komedii snaží. Celý film se akorát táhne, a nudí. A jako bonus je to hnus k lidskosti. Jestli je tenhle film mauzoleum, tak to úplně nevím. Protože nikdy jsem neviděl aby se v mauzoleu konaly erotické orgie. Porna jsou prostě zlo, a vždy budou. ()

Schuldiner odpad!

Tak toto je opravdu ..hehe.. no..ono to vlastně neni nic, jen sem se prostě musel smát.. Pobavil mě ´´Divočákův´´ komentář :-) Rozesmál si mě chlape a za to ti dík, smích je zdravej.. Možná tohle je pravej význam tohoto filmu - aby si z toho mohli lidi dělat prdel.. Všechno existuje kvůli něčemu a nic neni uplně zbytečný..jak sem si doteď bláhově myslel. Jako ´´kolo kolo mlýnský´´ bylo fakt dobrý :-) Když to vezmu trošku vážněji, tak je jednoznačně jasný, že se z filmovýho hlediska jedná o odpad - děj žádnej, herecký výkony votřesný, atmosféra nulová, jediná věc, která se tam dá hodnotit, je erotika, ale ta je opravdu na úrovni tak nízký, že se to ani nedá nazvat erotikou.. Erotika by vás totiž měla vzrušovat a tohle na mou osobu takhle nepůsobilo :-) Ale celkově to vytváří neuvěřitelně komickou slátaninu, při který se člověk opravdu od srdce zasměje. Jednou jsme to sledovali s jednou mojí spřízněnou duší a brečeli jsme u toho smíchy :-)) Viď, malá rm??? ;-) Jedinej film, na kterej, i když sem ho označil za odpad, nikdy nezapomenu a kterej si možná někdy ještě pustim :-) ()

Plague.

Hodnotit péčka nemíním. Pkud bych hodnotil jako film, tak asi 1* protože se částečně jedná o jakýsi umělecký pokus (a nebo byl režisér na LSD a tohle je co viděl). Jelikož se jedná o soft péčko a ješět ze 70. let (asi proto tolik bobrů) tak nevím jestli se to takhle točilo nebo ta péčková část je taky špatně. Každopádně Sly to udělal proto že neměl kde bydlet a potřeboval prachy, tak si za 2 dny vydělal $200 a pak se z něj stala světová hvězda. Gratulace! ()

• Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)
  • Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Film byl v roce 2010 vydražen v internetové aukci za 412 100 amerických dolarů. Kupující získal nejen originální 35mm negativ, ale i výhradní celosvětová distribuční práva k filmu. [Zdroj: spacecolab.org] (alonsanfan)