Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • FilmFan24

...až na vrchol hvězdného filmového Olympu se dokázal Sly Stallone dostat. A ani se nechce věřit, že jeho prvním filmem byl erotický film a jak to tehdy bylo v módě s rádobyuměleckými ambicemi...(6.3.2009)

• Johny_fork

Nezbývá než obdivovat Sylvestera, že po tomhle pornu nevalné kvality udělal takovou kariéru.(2.5.2010)

• Mulosz

Uz dlouho jsem se tak nechechtal:-)(22.10.2009)

• Terva

První film Silvestra Stalloneho. Náklady na tento soft-porno film činily směšných 5.000 dolarů a Stallone si vydělal 200 dolarů za dva dny práce. Scénář : Milton Lewis. Kamera : Rolph Laube. Hudba : Kay Leodel. CITÁT - VANESSA - Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Prosím! Já jsem Vanessa!........(10.5.2011)

• Gabbo

Rádoby umělecký eroťák o tom jak Stallone skače přes lavičky, zapícha si, skače přes lavičky, jde na party, zapíchá si atd atd..(9.7.2009)

• - Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)

• - Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)

• - V době svého vzniku se snímek ani nedostal do distribuce. Producenti ho uveřejnili až po úspěchu filmu Rocky. (lekr)