Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • Dero

Víc mě vzruší talíř dušené mrkve, než italskej "třikrát zasunu a už jsem" hřebec. Váhám mezi odpadem a pěti hvězdami, protože něco tak neuvěřitelně absurdního jsem už dlouho neviděl. Doporučuji Divočákův komentář. :)(9.4.2010)

• Bast

Myslím, že po tomhle děsivém snímku, budu muset poprvé v životě vyhledat pomoc zkušených psychiatrů...(18.3.2007)

• Nifgai

Drama? No to tam rozhodně nehledejte, erotický film o ničem.(4.4.2015)

• FilmFan24

...až na vrchol hvězdného filmového Olympu se dokázal Sly Stallone dostat. A ani se nechce věřit, že jeho prvním filmem byl erotický film a jak to tehdy bylo v módě s rádobyuměleckými ambicemi...(6.3.2009)

• Andersis

Doba byla tenkrát velmi chlupatá a diskoušská :)(11.8.2010)

• - Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)

• - Inzerát, ve kterém se hledal herec do role v tomto pornosnímku, objevil Sylvester Stallone v novinách. (McLushi)

• - Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)