Italský hřebec

(USA)

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis

Hřebec se snažil, ale ty klisny! Takže hřebcovi za snahu a klisnám za lenost - jedno shlédnutí a dost.(29.8.2010)

• Tomco

Totálna nuda v permanentnej erekcii.. NEfilm 0%(11.10.2009)

• Terva

První film Silvestra Stalloneho. Náklady na tento soft-porno film činily směšných 5.000 dolarů a Stallone si vydělal 200 dolarů za dva dny práce. Scénář : Milton Lewis. Kamera : Rolph Laube. Hudba : Kay Leodel. CITÁT - VANESSA - Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Prosím! Já jsem Vanessa!........(10.5.2011)

• tron

„Milujem, ako hladká moje bradavky.“ No dočerta, Sylvester, veď toto je hrdinský čin vôbec dopozerať, je to skôr akési experimentátorské blbnutie, než plnohodnotné porno. Na erotiku je to ale príliš odvážne, no na poriadne porno zasa slabučké a vlastne ani neviem, či sa jedná o „regulárne“ porno, pretože hoci uvidíte ženské i mužské pohlavné orgány v rôznom štádiu vzrušenia, zo samotných kopulačných scén vlastne vôbec nie je zrejmé, či ide o skutočný sex, alebo len o predstieranie skutočného sexu, čo je na porno hanba, prípadne až podraz na natešeného diváka. Napriek tomu je snímka hodná pozretia už z princípu kvôli Sylvestrovi, ktorého mám po tomto otrasnom filmovom zážitku snáď ešte radšej. Pozor, v podstate kompletný film zadarmo k videniu tu: http://www.freevideo.cz/vase-videa/silvestr-stallone-v-pornofilmu-573760.html(28.7.2009)

• Andersis

Doba byla tenkrát velmi chlupatá a diskoušská :)(11.8.2010)